...:::CzikitaMenager2008:::...

Żużlowy Menager

Ogłoszenie


#1 2008-11-13 17:56:32

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Wywiady z Zawodnikami Podczas Spotkań

...


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#2 2008-11-13 18:18:03

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami Podczas Spotkań

UNIBAX TORUŃ 56 -:- 34 STAL GORZÓW


(wywiad z Chrisem Holderem po biegu nr. 13)

Dziennikarz: Chris Witam, Świetne zawody w twoim wykonaniu. Szansy już nie dostaniesz ale jak podsumujesz spotkanie z drużyną przyjezdną?
Chris: Jestem bardzo zadowolony. Zawaliłem praktycznie tylko jeden bieg gdzie przegrałem podwójnie. Świetnie jeździ mi się w parze z Wieśkiem Jagusiem, dogadujemy się na torze jak i pozanim świetnie.
Dziennikarz: Dobrze wiesz że macie to spotkanie już wygrane, jak podsumujesz zmagania kolegów?
Chris: Głupio mi to mówić ale dzisiaj skupiałem się tylko i wyłącznie na moim występie. Nie wiem jeszcze do końca jak pojechali inni...
Delejt: Hej, Chris, jedziesz w 15, tak wynika z programu : )
Chris: Siemano, Delejt : ) Co do pytania o pracy z trenerem jest świetnie. Na treningach panuje świetna atmosfera i nic dodać nic ująć.
Dziennikarz: A no tak.. przepraszam za błąd. Chris jedziesz w biegu 15 tak więc nie przeszkadzam..

(wywiad z Delejtem, po spotkaniu)

Dziennikarz: Witam! Świetne zawody pana podopiecznych! Szczere gratulacje. Co może pan nam powiedzieć świeżo po spotkaniu?
Delejt: Spodziewałem się trudniejszej przeprawy z Gorzowianami, aczkolwiek nie miałem wątpliwości, że wygramy ten mecz, bo mamy niesamowitą drużynę.
Dziennikarz: Świetnie pojechała dzisiaj cała drużyna, ale na wyróżnienie napewno zasłużył młody Chris Holder.
Delejt: O tak, Chris jest w tym roku świetnie przygotowany, co zresztą widać. Mamy nadzieję, że damy radę przedłużyć z nim kontrakt, jednak postawił nam warunek, którym jest występ w finale Speedway Ekstraligi.
Dziennikarz: Noto dziękuje za ten krótki wywiad ale musimy już kończyć.
Delejt


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#3 2008-11-21 17:39:05

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami Podczas Spotkań

Wywiad z Maverickiem podczas meczu Unibax Torun - Unia Leszno (podczas przerwy pomiedzy biegiem 6 a 7)

Dziennikarz: Witam
Maverick: Witam
Dziennikarz: Jak narazie poczucie humoru. Przyjechaliście tu po bonus a wynik w którym narazie prowadzicie 4 oczkami i przeważacie napewno cieszy?
Maverick: Tak wynik jak narazie jest dobry jednak musimy caly czas jechac na maksa bo druzyna z Torunia jest bardzo wymagająca.
Dziennikarz: Świetnie jedzie narazie Damian Baliński, jak pozostałych pan ocenia?
Maverick: Tak jak narazie Damian jedzie świetnie.Reszta zespołu tez jedzie bardzo dobrze.Mielismy troche pecha w 2 i 3 biegu kiedy defekty zanotowali Jarek i Greg.Ale pecha mieli tez Torunianie bo bez upadku Chrisa Holdera ciezko bylo by wygrac 5:1 w 1 biegu.
Dziennikarz: Dobrze, dziękuje za wywiad, wracamy na tor.
Maverick: Rowniez dziekuje.I do zobaczenia


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#4 2008-11-29 10:36:50

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami Podczas Spotkań

STAL RZESZÓW 48 -:- 44 ZKŻ ZIELONA GÓRA


wywiad z Ajootem po spotkaniu

Dziennikarz: Witam, udzieli nam pan wywiadu?
Ajoot: Witam Serdecznie !! ;] . Tak z przyjemnością
Dziennikarz: Jesteśmy na trzeźwo po ciężkim spotkaniu w Rzeszowie, jakie ma pan poczucie humoru?
Ajoot: Poczucie   , nie najgorsze jednak , nie moge dojsc do siebie troche !!
Dziennikarz: Słaby występ zaliczyli Grzegorz Walasek no i przedewszystkim uczestnik GP Fredrik Lingren.. co teraz?
Ajoot: Mysle ze zawodnicy wezma do siebie  ,  slaby wystep, nie bede ich pouczal bo sa doswidczonymi zawodnikami, Jednak licze  na ich rehabilitacje !!
Dziennikarz: Zbliża się drugie spotkanie pod pana wodzą. Do Zielonej Góry przyjeżdza mocna druzyna z Torunia. Podopieczni Delejta są w bardzo dobrej sytuacji i napewno przyjadą po zwycięstwo.. Można spodziewać się jakiegoś oporu gospodarzy?
Ajoot: Mysle ze tak , Jak najbardzije w kazdym mecuz jedziemy na maxa  , a jak nie to sie starmy zeby tak bylo , prosze kibicow zeby sie nie odwracali  . !! dziekuje im ze tak licznie sie wstawili w Rzeszowie
Dziennikarz: Już dzisiaj losowanie 1/8 Pucharu Polski. Czy ZKŻ będzie się bardziej skupiał na lidze czy na Pucharze Polski, wkońcu jak wiemy pieniądze by się przydały...
Ajoot: Mysle ze  ,  Bardziej na lidze , an pewnym utrzymaniu ale Powalczymy tez w Pucharze ;  ] !! moze to jakis znak zeby ZKZ pozytwnie zkaoncyzl sezon  ?!! kto wie
Dziennikarz: To jeszcze jedno pytanie. Kto w tym roku mistrzem? Kto spada? Kto awansuje? A kogo zobaczymy w barażu ?
Ajoot: Trudne pytanie ,   Jednak mysle ze sprawa mistrzowskka roztrzydnie sie miedzy Toruniem a Lesznem  ,  w barazach nie mam pojecia moze byc tak ze to my bedziemy (smiech)  , Awans mysle ze Bydgoska Polonia powruci do Elity
Dziennikarz: Acha, w takim razie dziękuje za wywiad i życzę powodzenia : )
Ajoot: Dziekuje rowniez , powodzenie przyda sie !!; ]


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#5 2008-12-13 21:29:35

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami Podczas Spotkań

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA -:- UNIA LESZNO



(wywiad z Uszatkiem przed spotkaniem)

Dziennikarz: Witam udzielisz nam wywiadu?

Uszatek: Oczywiście bardzo chętnie.

Dziennikarz: Lada chwila bardzo bardzo ważne spotkanie, jaka panuje atmosfera w parku maszyn?

Uszatek: Atmosfera jest bardzo dobra u nas wszystko dobrze mamy doping własnych kibiców atut własnego toru tak więc nasze Morale są bardzo wysokie.

Dziennikarz: Po spotkaniu w Lesznie macie przewage dwóch punktów która praktycznie nic nie daje. Ten mecz trzeba wygrać ale o to napewno nie bedzie łatwo, ponieważ w szeregach Mistrzów Polski znajdują się tacy zawodnicy jak Jarosław Hampel, Damian Baliński, Greg Hancock czy Leigh Adams. Do tego zapewne jak najlepiej będzie chciał wypaść dzisiaj "Gregi" który zna bardzo dobrze ten tor.

Uszatek: Spotkanie w Lesznie dało na 2pkt. bardzo dobrze wiemy że to niewiele ale zawsze coś jest. A co do zawodników gości to napewno są bardzo dobzi a napewno Greg powiedział działaczom jaki tor itp. ponieważ przecież dopiero w tym sezonie się przeniusł do Leszna. Co do zawodników typu: Adams,Hampel,Baliński to sądze że także są bardzo dobzi.

Dziennikarz: Ostatnie mecze pana drużyny nie pokazały nic dobrego, wzamian przeciwnie. Na własnym torze mała wygrana ze słabą Gorzowską Stalą, następnie męczarnia w Tarnowie o punkty, nie boi się pan dzisiejszego spotkania?

Uszatek: Ostatnio lekki spadek formy zgodzę się z Panem gdyż ledwo ledwo z Gorzowską Stalą wygraliśmy a z Tarnowem bardzo małą zdobycza punktowom się popisaliśmy ale obydwa mecze wygraliśmy.

Dziennikarz: W takim razie dziękuje za wywiad.

Uszatek: Proszę bardzo


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Holandia Kupie papugi