...:::CzikitaMenager2008:::...

Żużlowy Menager

Ogłoszenie


#1 2008-12-03 13:14:42

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Konferencje Klubowe

WITAM I ZAPRASZAM NA PIERWSZĄ KONFERENCJE KLUBOWĄ! ODBYWAĆ SIĘ ONA BĘDZIE PRZEZ NAJBLIŻSZE DWA DNI!


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#2 2008-12-10 16:20:37

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJA KLUBOWA Z MENADŻEREM UNIBAXU TORUŃ - DELEJTEM!



1. Jak ocenisz kończącą się runde zasadniczą?
Odp. Tegoroczna runda zasadnicza wypadła wg mnie dobrze, choć zanotowaliśmy kilka wpadek.

2. Jak Podsumujesz swoje ostatnie dwa spotkania?
Odp. W ostatnich dwóch meczach planowo zdobyliśmy 6 punktów, jednak spodziewaliśmy się wyższych stosunków punktówych.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili pretententem do zdobycia Drużynowego Mistrza Polski?
Odp. Oczywiście moi chłopcy mają największą sposobność zdobycia złotych medali, jednak nie skreślałbym żadnego z naszych play-offowych rywali, czyli Częstochowy, Leszna i Wrocławia. Nawet Spartanie mogą wygrać ligę.

4. Jaki zawodnik zdobędzie według Ciebie IMP?
Odp. W chwili obecnej rozgrywki IMP są na początkowej fazie - nie było jeszcze półfinałów. Przed finałem mógłbym typować, jednak teraz nie.

5. Oceń zmagania twoich zawodników w rundzie zasadniczej
Odp. Chłopcy bardzo dobrze sobie radzą, cieszy mnie postawa naszych stranieri - Holdera, Andersena, Sullivana i, z czego jestem dumny, Tornqvista.

6. Jaki mecz uznasz za najlepszy w twoim wykonaniu a jaki najgorszy?
Odp. Najgorszy mecz - porażka w Lesznie, gdzie chłopcy nie sprostali wymagającemu torowi oraz blamaż u siebie z Częstochową, gdzie tym razem ja zawaliłem sprawę. Najlepszy mecz, to chyba będzie dwumecz z Tarnowem, gdzie pokonaliśmy ich miażdżącym stosunkiem.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#3 2008-12-10 16:56:01

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJA KLUBOWA Z MENADŻEREM WŁÓKNIARZU CZĘSTOCHOWY - USZATKIEM!



1. Jak ocenisz kończącą się runde zasadniczą?
Odp. Runda Zasadnicza się jeszcze nie skończyła ale jak wygramy u siebie z Lesznem bedę zadowolony.

2. Jak Podsumujesz swoje ostatnie dwa spotkania?
Odp. Mecz u siebie z Gorzowem niewypadł najlepiej bo wygraliśmy tylko 7pkt. a w Tarnowie wygraliśmy ale słabo było załamuje mnie postawa Lee Richardssona w tych dwóch spotkaniach.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili pretententem do zdobycia Drużynowego Mistrza Polski?
Odp. Pretedentów jest już moim zdaniem 3 Toruń, Leszno, Częstochowa ale najbardziej prawdopodobne jest to, że DMP zdobędzie Toruń.

4. Jaki zawodnik zdobędzie według Ciebie IMP?
Odp. Trudno typować jest zawodnika jak jeszcze półfinałów nie było.

5. Oceń zmagania twoich zawodników w rundzie zasadniczej
Odp. Nicki Pedersen, Tomasz Gapiński, Krzysztof Kasprzak jeżdzą swoje chociaż dwóm ostatnim zawodnikom zdażają się wpadki teraz czas na Ułamka i Richardssona to co oni w tym sezonie jeżdżą to jest tragedia... Juniorzy mają dobry sezon tylko teraz zaniżka formy u Mateja a Borys moim zdaniem dobrze jeździ.

6. Jaki mecz uznasz za najlepszy w twoim wykonaniu a jaki najgorszy?
Odp. Dwa najgorsze spotkania to te z Wrocławiem jeden mecz przegrany przez Jokera... drugi mecz został przegrany poprostu i jescze o tych spotkaniach rozmyślam a gdybyśmy te spotkania wygrali to nie wiadomo jakby tabela wyglądała.
Teraz czas na najlepsze mecze to Wygrana w Lesznie w I Kolejce Ligowej a także z Toruniem w Toruniu.

Poprawione przez Czikite, ortografia leży


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#4 2008-12-10 17:14:50

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJA KLUBOWA Z MENADŻEREM GDAŃSKIEGO WYBRZEŻA - CZIKITĄ!



1. Jak ocenisz kończącą się runde zasadniczą?
Odp. Hmm... ciężko coś powiedzieć. Początek nie był za dobry. Remis na własnym stadionie z RKMem Rybnik czy porażka u siebie z Ostrowem pod wodzą Aidena nie nadaje optymizmu, lecz miejmy nadzieje, że ekstraliga po play-offach i ewentualnie barażach będzie nasza!

2. Jak Podsumujesz swoje ostatnie dwa spotkania?
Odp. Z GTŻem Grudziądz pokazaliśmy pazur wygrywając dużą ilością punktów co dawało duży optymizm przed spotkaniem z Bydgoską Polonią gdzie musieliśmy wygrać. Cała drużyna pojechała równo i to się liczyło. Natomiast z ekipą z nad Brdy pojechaliśmy jeszcze lepsze zawody wygrywając 6 punktami, ale słaba zaliczka z Bydgoszczy nie dała nam jak i gością bonusu.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili pretententem do zdobycia Drużynowego Mistrza Polski?
Odp. Bez dwóch zdań Torunianie. Ekipa jest naprawde silna, posiada świetne zaplecze i wątpie aby ktoś z czołówki czyli Leszczynian, Częstochowian i Wrocławian mógł im to odebrać.

4. Jaki zawodnik zdobędzie według Ciebie IMP?
Odp. Zawsze byłem zwolennikiem Tomka Golloba jakiego napewno chętnie bym zobaczył w swoim zespole i sądze, że to właśnie on będzie najlepszym polakiem tego sezonu.

5. Oceń zmagania twoich zawodników w rundzie zasadniczej
Odp. Trójka liderów czyli Tomasz Chrzanowski, Magnus Zettestroem oraz Bjarne Pedersen spisywali się dobrze, chociaż od tego pierwszego w niektórych meczach oczekiwałem więcej. Drugą część sezonu już dobrze przepracowali Krzysztof Jabłoński oraz Renat Gafurow co widać i zyskują oni ostatnio forme. Niestety ale słabo spisują się nasi juniorzy. Trójka Damian Sperz, Billy Forsberg, Jurica Pavlic nie jeżdzą tak jak od nich tego oczekuję i niestety ale muszę to powiedzieć. Jak nie awansujemy to oni będą tego głównymi sprawcami.

6. Jaki mecz uznasz za najlepszy w twoim wykonaniu a jaki najgorszy?
Odp. Najgorsze to zdecydowanie porażka u siebie z KM'em Ostrów oraz remis z RKM'em Rybnik gdzie totalnie daliśmy klapy i gdyby nie to to rywale oglądali by teraz w tabeli nasze plecy. Dobry speedway myśle, że pokazaliśmy w II kolejce w Bydgoszczy przegrywając tylko sześcioma punktami.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#5 2008-12-10 17:18:21

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJA KLUBOWA Z MENADŻEREM STALI GORZÓW - PATRIXEM!



1. Jak ocenisz kończącą się runde zasadniczą?
Odp. Runda napewno trochę smuci ponieważ kibice oczekilwali od nas trochę więcej.

2. Jak Podsumujesz swoje ostatnie dwa spotkania?
Odp. Ciężko powiedzieć.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili pretententem do zdobycia Drużynowego Mistrza Polski?
Odp. Moim zdaniem największe szanse mają Torunianie.

4. Jaki zawodnik zdobędzie według Ciebie IMP?
Odp. Mam nadzieje, że mój zawodnik Tomasz Gollob.

5. Oceń zmagania twoich zawodników w rundzie zasadniczej
Odp. Nasza drużyna nie spisywała się nadzwyczająco napewno nie tak jak sobię wyobrażali kibice. Ale także nie nie było tak zle

6. Jaki mecz uznasz za najlepszy w twoim wykonaniu a jaki najgorszy?
Odp. Najlepszy...chyba na wyjezdzie z unią leszno mimo przegranej bardzo wynik cieszy. Przegran chyba także na wyjezdzie z rzeszowem bo tam mogłem spokojnie wygrać!!


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#6 2008-12-10 17:19:45

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJA KLUBOWA Z MENADŻEREM UNII TARNÓW - KRYSTKIEM!



1. Jak ocenisz kończącą się runde zasadniczą?
Odp. Ostatnie mecze w rundzie zasadniczej są bardzo zacięte poniewaz jescze nie jest rozstrzygnięte kto bedzie zajmował 1 msc po tej rundzie

2. Jak Podsumujesz swoje ostatnie dwa spotkania?
Odp. Jedno to było dno jak wszystkie a mecz z Częstochową był nawet przeciętny niektórzy zawodnicy pokazali że potrafia jeżdzić lecz do zwycięstwa było daleko

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili pretententem do zdobycia Drużynowego Mistrza Polski?
Odp. Unibax Toruń

4. Jaki zawodnik zdobędzie według Ciebie IMP?
Odp. Wiesław Jaguś.

5. Oceń zmagania twoich zawodników w rundzie zasadniczej
Odp. Dno, dno i jescze raz dno ale cuż gdy przejąłem klub to już był w takim stanie lecz nie przejmuję sie bo mam nadzieję ze tylko 1 sezon bedzie spędzony w 1 idze

6. Jaki mecz uznasz za najlepszy w twoim wykonaniu a jaki najgorszy?
Odp. Najgorszy mecz w z Unibaxem w 3 kolejc bez lidera Koldiego
Najlepszy mecz w 13 kolejce z Częstochową dużo walki

Drobne korekty by SpeedBlue : *


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#7 2008-12-10 17:37:19

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJA KLUBOWA Z MENADŻEREM POLONII BYDGOSZCZ - SPEEDBLUEM!



1. Jak ocenisz kończącą się runde zasadniczą?
Odp. Myślę, że mój team spisał się całkiem przyzwoicie, jesteśmy przecież na pierwszym miejscu, tak jak oczekiwano

2. Jak Podsumujesz swoje ostatnie dwa spotkania?
Odp. Spotkanie z Ostrowem wyszło nam w miare dobrze, natomiast wyjazd do Gdańska kompletnie nieudany, w obu meczach zawiódł Krzysiek Buczkowski, ale mam nadzieję, że się poprawi, a Jonas Davidsson zawiódł w meczu z Gdańskiem, ale to napewno chwilowa odchyłka forymy.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili pretententem do zdobycia Drużynowego Mistrza Polski?
Odp. Myślę, że ten tytuł najprawdopodbniej trafi do Uni Leszno, ale nie możemy też skreślać Unibaxu, napewno któraś z tych drużyn zdobędzie tytuł, nie ma innej opcji

4. Jaki zawodnik zdobędzie według Ciebie IMP?
Odp. Hmm... Ciężko stwierdzić, ale myślę, że to jednak tryjumfujący w tych zawodach już nieraz Tomek Gollob zdobędzie ten tytuł.

5. Oceń zmagania twoich zawodników w rundzie zasadniczej
Odp. Zawodnicy Trochę mnie zawiedli, mają niższe średnie niż od nich oczekiwałem, jedynym zawodnikiem, który jeździ dobrze jest Andreas Jonsson, natomiast reszta poniżej oczekiwań, nawet Emil Sajfutdinov, który nie ma przecież aż tak złej średniej, to uważam że stać go na więcej

6. Jaki mecz uznasz za najlepszy w twoim wykonaniu a jaki najgorszy?
Odp. Najlepszy mecz, hmm... ciężko stwierdzić myślę, że mecz z Poznaniem na własnym torze pozostanie w naszej pamięci, zostali tam równo wgniecieni w ziemię natomiast najgorszy, to ostatnia porażka na torze w Gdańsku, chłopcy mnie całkowicie zawiedli...

Drobne korekty by SpeedBlue : *


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#8 2008-12-10 19:58:14

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJA KLUBOWA Z MENADŻEREM KOLEJARZU RAWICZ - BLEKIEM!



1. Jak ocenisz kończącą się runde zasadniczą?
Odp. 1.Na wieue meczach mnie nie było. Ale coż tu wiele mówić...Cieszy mnie postawa młodego Marcela Kajzera!!

2. Jak Podsumujesz swoje ostatnie dwa spotkania?
Odp. 2.Napewno bardzo słaby mecz u siebie z Rybnikiem a remis z grudziązem ten remis bardzo cieszy

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili pretententem do zdobycia Drużynowego Mistrza Polski?
Odp. Unia Leszno

4. Jaki zawodnik zdobędzie według Ciebie IMP?
Odp. Tomasz Gollob

5. Oceń zmagania twoich zawodników w rundzie zasadniczej
Odp. Bez dwóch zdań bardzo słabo

6. Jaki mecz uznasz za najlepszy w twoim wykonaniu a jaki najgorszy?
Odp. oczywiście mecz z Grudziązem a za najgorszy chyba mecz z Rybnikiem zawodnicy mnie całkowicie zawiedli...


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#9 2008-12-10 19:59:58

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJA KLUBOWA Z MENADŻEREM RKMU RYBNIK - BERETHOREM!



1. Jak ocenisz kończącą się runde zasadniczą?
Odp. Kończymy tą rundę na 4 miejscu, podejrzewam, że tak już zostanie. Miejsce to jest niewątpliwie wielkim osiągnięciem, bo mało kto spodziewał się tak dobrej formy "Rekinów" w tym sezonie, i jestem zadowolony z ich postawy.

2. Jak Podsumujesz swoje ostatnie dwa spotkania?
Odp. Mimo, iż jestem menadżerem dopiero od jednej kolejki, to postawę drużyny oceniam dosyć dobrze, i patrzę optymistycznie w przyszłość. Cieszy mnie mecz w Rawiczu, gdzie chłopcy rozgromili tamtejszy Kolejarz, natomiast mecz u nas z Łotewską lokomotywą był dosyć ciężki, lecz ostatecznie wygraliśmy, i liczą się te dwa punkty, które  zdobyliśmy.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili pretententem do zdobycia Drużynowego Mistrza Polski?
Odp. Uniabax Toruń, myślę, że to jak narazie jedyna decyzja, na którą mógłbym postawić, ich forma w tym sezonie jest znakomita, myślę, że nawet zeszłoroczni mistrzowie z Leszna nie dadzą im rady.

4. Jaki zawodnik zdobędzie według Ciebie IMP?
Odp. Nie mam faworyta, nie lubię obstawiać przed faktem, bo to zwykle przynosi pech zawodnikowi, którego się obstawia. Mimo to, życzę sczęścia Piotrkowi Świderskiemu i wychowankowi mojego rodzinnego miasta (Bydgoszczy) Tomkowi Gollobowi

5. Oceń zmagania twoich zawodników w rundzie zasadniczej
Odp. Zdecydowanie dobrze oceniam Piotrka Świderskiego, który pokazuje klasę w tym sezonie, ale też Mitko spisuje się znakomicie, średnio natomiast spisują się Lindbaeck, Kuciapa i Pawlaszczyk, w przyszłych meczach napewno więcej będę od nich oczekiwać.

6. Jaki mecz uznasz za najlepszy w twoim wykonaniu a jaki najgorszy?
Odp. Najlepszy mecz to Remis na wyjeździe to Gdańska z tamtejszym Wybrzeżem, gdzie chłopcy pokazali klasę, natomiast najgorszego nie mogę ocenić, ponieważ to by było nie fer wobec chlopaków, którzy w każdy mecz wkładają 100% wysiłku i 100% serca

Drobne korekty by SpeedBlue : *


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#10 2008-12-18 15:09:54

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJA KLUBOWA Z MENADŻEREM ZKŻ ZIELONA GÓRA - AJOOTEM!



1. Jak ocenisz kończącą się runde zasadniczą?
Odp. Myśle ze runda zasadnicza nie wypadła najgorzej, ale jest smaczek myslelismy ze powalczymy o pierwszą 4 , lecz sie nie udało !!.Zajeliśmy 5 lokate i myśle  to miejsce jest dobre , w rundzie zasadniczej były dobre i złe chwile tak bywa .

2. Jak Podsumujesz swoje ostatnie dwa spotkania?
Odp. Hmm Ostatnie spotkanie było bodajże z Tarnowem , wygralismy wysoko , lecz niepokoil mnie początek meczu, zdecydowanie przespali nasi zawodnicy, naszczescie w 2 połowie meczu zmobilizowali sie i prezentowali sie swietnie. Natomiast mecz z Gorzowem , nie był zły zabrakło szczescia troche , jednak zawiódł ''Rafi''tak bywa.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili pretententem do zdobycia Drużynowego Mistrza Polski?
Odp. Myśle ze tytuł mistrzowski roztrzygnie sie pomiędzy Lesznem a Częstochowa , jednak Torun tez ma duze szanse.Jednak nie wiadomo jak bedzie czarny sport jest nieprzewidywalny!!

4. Jaki zawodnik zdobędzie według Ciebie IMP?
Odp. IMP ..trudne pytanie dużo jest zawodników ktorych stać na ten tytuł myśle ze to bedą zawodnicy ktorzy sa liderami z czołowki extraligi moze , Kasprzak Krzystof, moze Gollob badz Holta nie wiadomo , nie mam pojecia , jednak wiekszej sensacji nie bedzie.

5. Oceń zmagania twoich zawodników w rundzie zasadniczej
Odp. Myśle ze z poczynan moich zawodnikow jestem zadowolonych , wiadomo zdazaly sie wpadki , lecz mecze które mielismy wygarc wygraliśmy, szczegolnie mnie cieszy wygranie Derbó  u siebie z bonusem (hihi..)Mysle ze trzon na przyszly sezon nie wiele sie zmieni, mam zastrzerzenia jedynie do ''PUKA'' który był porażka sezonu.

6. Jaki mecz uznasz za najlepszy w twoim wykonaniu a jaki najgorszy?
Odp. Najlepszy mecz myśle ze był to mecz 2 kolejki u siebie z Gorzowem, mecz derbowy który wygralismy z dośc duza przewaga 12 pktów bodajze, wspaniałe jest uczucie gdy wygrywa sie z odwiecznym rywalem.Nasjłabszy mecz mysle ze  było to spotkanie z Rzeszowem , które teoretycznie było do wygrania , był to mój debiut menadzerski(smiech..).


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#11 2009-01-13 18:13:25

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

KONFERENCJE KLUBOWE Z DNIA 13.01.2009:


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#12 2009-01-13 18:29:44

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

CZIKITA

1. Mineły trzy kolejki ligowe, jak ocenisz poszczególne drużyny?
Napewno dużą sensacją jest postawa beniaminków z Gdańska i Bydgoszczy
którzy po awansie spisywani byli raczej na miejsca w dolnej tabeli,
zawodzi natomaist bardzo ZKŻ Zielona Góra która moim zdaniem powinna
liczyć się w walce o mistrzostwo a tym razem okupuje jedno z ostatnich
miejsc.


2. Jak ocenisz starty twoich zawodników po pierwszych trzech meczach ligowych?
Ocenię dobrze. Co prawda przegraliśmy na własnym torze ale nie z byle
kim bo to są Mistrzowie Polski. We Wrocławiu pojechaliśmy dobre i równe
zawody, natomiast na własnym torze męczyliśmy się ze Stalą Gorzów
co nie jest dobrym prognostykiem przed następnymi meczami i cały
czas trzeba dobierać odpowiednie ustawienia co do meczy.


3. Kto według Ciebie jest w tej chwili najmocniejszym punktem drużyny?
Duńczyk Bjarne Pedersen. Jest on w tej chwili w świetnej dyspozycji
notując co mecz powyżej 10'oczek' co mnie bardzo cieszy.


4. Sensacją tygodnia jest wygrana Adama Skórnickiego w Grand Prix, co Ty na to?
Adam jest świetnym zawodnikiem, do tego jechał na swoim torze i
mimo, że inni uważają to za senscję ja zawsze wierzyłem w 'Skóre'
i miejmy nadzieje, że podniesie to tylko jego na duchu.


5. Jakie twój klub posiada cele na zbliżający się sezon?
Nasz cel jest łatwy - utrzymać się w e-lidze i myślę, że bez problemu
ze składem jaki udało się nam skompletować jest walka o pierwszą
czwórkę.


6. Kto będzie królował na torach w sezonie 2009? (chodzi o DMP 2009)
Unia Leszno. Jest to klub prowadzony co roku profesjonalnie przez
Mavericka. Ostatnio do formy powraca Maciej Janowski i myślę, że
bez problemu uda im się odebrać Mistrzostwo Apatorowi.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#13 2009-01-13 18:40:07

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

DELEJT

1. Mineły trzy kolejki ligowe, jak ocenisz poszczególne drużyny?
Odp. Nie jest źle, jednak spodziewałem się wyższych wygranych. No i boli porażka z Bydgoszczą. To, co robią w tym roku, jest niesamowite. Spodziewałem się widzieć na czele też Zieloną Górę, która po 3 meczach jest ostatnia.
2. Jak ocenisz starty twoich zawodników po pierwszych trzech meczach ligowych?
Odp. Jak wyżej napisałem, boli porażka w derbach Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy.
3. Kto według Ciebie jest w tej chwili najmocniejszym punktem drużyny?
Odp. Zdecydowanie Adam Skórnicki, który jako jeden z niewielu spełnia oczekiwanie.
4. Sensacją tygodnia jest wygrana Adama Skórnickiego w Grand Prix, co Ty na to?
Odp. W końcu mój chłopak. Cieszy mnie to, że obie dotychczasowe rundy wygrali moi zawodnicy.
5. Jakie twój klub posiada cele na zbliżający się sezon?
Odp. Przed sezonem była to na pewno obrona tytułu. Teraz, po rozpoznaniu sił drużyn celem jest walka o medale.
6. Kto będzie królował na torach w sezonie 2009? (chodzi o DMP 2009)
Odp. Z przykrością mi to mówić, ale pewnie Bydgoszcz. No i Częstochowa, o ile nie będą jej wiecznie nękać kontuzje.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#14 2009-01-13 18:42:30

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

SPEEDBLUE

1. Mineły trzy kolejki ligowe, jak ocenisz poszczególne drużyny?
Według mnie w ekstralidze świetne radzi sobie Bydgoska Polonia, która obecnie zajmuje pierwsze miejsce, ale też Gdanski GKS jest mocny i zajmuje nieoczekiwanie trzecie miejsce. Natomiast w pierwszej lidze Rybnik narazie jest niepokonany, radzą sobie świetnie i gromią każdego, kto stanie im na drodze.

2. Jak ocenisz starty twoich zawodników po pierwszych trzech meczach ligowych?
Myślę, że chłopcy jeżdża w miare dobrze, radzą sobie jakoś, szczególnie zadowala mnie forma Sajfutdinova, który jest świetny, ale tylko w lidze, w Grand Prix jest już inaczej. Andreas Jonsson prezentuje w miare wyrównaną formę zarówno w lidze jak i w Grand Prix. Szczególnie nie zadowala mnie forma Clausa Vissinga, który spisuje się poniżej moich oczekiwań, ale w poprzednim meczu było już ok.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili najmocniejszym punktem drużyny?
Oczywiście Sajfutdinov, to co wyczynia ten młody rosjanin jest poprostu nieprawdobodobne i mam nadzieję, że ta forma utrzyma się u niego do końca sezonu.

4. Sensacją tygodnia jest wygrana Adama Skórnickiego w Grand Prix, co Ty na to?
Tak, to napewno wielka sensacja, Adam pojechał świetnie, a organizatorzy Grand Prix na pewno żałują, że to Baliński startuje a nie Skórnicki.

5. Jakie twój klub posiada cele na zbliżający się sezon?
Myślę, że pozycja medalowa w tej chwili jest jak na wyciągnięcie ręki i oczywiście będziemy o to walczyć. Mam nadzieję, że chłopców na to stać.

6. Kto będzie królował na torach w sezonie 2009? (chodzi o DMP 2009)
Pierwsza Liga jak narazie zdecydowanie należy do Rybika i myślę, że w tym sezonie będą walczyć o awans z takimi klubami jak Ostrów czy Rzeszów. Natomiast w Ekstralidze nie mam faworyta do zwycięstwa, ale wszystko zanosi się na to, że to Bydgoszcz, Toruń i Leszno.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#15 2009-01-13 21:19:33

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

COREY8SLIPKNOT

1. Mineły trzy kolejki ligowe, jak ocenisz poszczególne drużyny?
- W E-lidze dużą niespodzianką jest postawa beniaminków, a szczególnie Bydgoszczy którzy jeżdżą bez respektu i jak narazie wygrali wszystkie mecze. Troche mnie zawodzi druzyna z Zielonej Góry która ma bardzo dobrych na zawodników na kazdej pozycji ale tego nie widac na torze, moze potrzeba troche czasu żeby scalić drużyne. W 1 lidze raczej bez niespodzianek chociaż Rybnik jest bardzo mocny a niespodziewałem sie tego.

2. Jak ocenisz starty twoich zawodników po pierwszych trzech meczach ligowych?
- Wszystko idzie zgodnie z planem oprócz wysokiej przegranej w Rybniku, ale może to i dobrze. Bo zimny prysznic na początku sezonu powinien zaprocentowac poźniej.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili najmocniejszym punktem drużyny?
- Zdecydowanie Rafał Wilk ! Ten chłopak jest niesamowity, mam nadzieje ze bedzie jezdził cały sezon tak dobrze.

4. Sensacją tygodnia jest wygrana Adama Skórnickiego w Grand Prix, co Ty na to?
- Adam widać że swietnie przepracował  okres przygotowawczy i to teraz procentuje. I na pewno jeszcze nieraz nas zaskoczy w tym sezonie.

5. Jakie twój klub posiada cele na zbliżający się sezon?
- Zdecydowanie awans do e-ligi  I chcemy troche namieszac w rozgrywkach MPPK, MMPPK, MDMP.

6. Kto będzie królował na torach w sezonie 2009? (chodzi o DMP 2009)
- Walka sie rozegra między klubami z Leszna, Częstochowy, Torunia i moze Bydgoszczy.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl