...:::CzikitaMenager2008:::...

Żużlowy Menager

Ogłoszenie


#16 2009-01-13 21:23:03

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

USZATEK

1. Mineły trzy kolejki ligowe, jak ocenisz poszczególne drużyny?
Bardzo dobrze moim zdaniem wypadły w pierwszych trzech meczach Leszno oraz obydwaj Benjaminkowie a szczególny zawód kibicom , w tych meczach zafundował Apator i Falubaz a co do Gorzowia i Sparty trudno co powiedzieć.

2. Jak ocenisz starty twoich zawodników po pierwszych trzech meczach ligowych?
Niestety moi zawodnicy nie mogli pokazać z siebie 100% możliwości poprzez kontuzje w II kolejce zabrakło Borysa Miturskiego a w III Tomka Gapińskiego i Janusza Kołodzieja co bardzo nas osłabiło i przegraliśmy, z naszym "fatum" Spartą Wrocław.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili najmocniejszym punktem drużyny?
Najmocniejszym Punktem jest oczywiście Nicki Pedersen i Piotrek Świderski.

4. Sensacją tygodnia jest wygrana Adama Skórnickiego w Grand Prix, co Ty na to?
Wygrana Adama to nic dziwnego jest bardzo dobrym żużlowcem.

5. Jakie twój klub posiada cele na zbliżający się sezon?
Oczywiście mierzymy w tytuł ale jeżeli niebedą nas opuszczały kontuzje to będzie bardzo trudno jednak są jeszcze jakieś szanse na tytuł a jak nie tytuł to chociaż medal.

6. Kto będzie królował na torach w sezonie 2009? (chodzi o DMP 2009)
Moim zdaniem królować bedą: Włókniarz Częstochowa, Falubaz Zielona Góra oraz Apator Toruń chociaż nie skreślam Polonii Bydgoszcz która niezrobiłą spetrakularnych transferów ,ale jest tam rewelacyjny Emil Sajfutdinov który "śmiga" w GP.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#17 2009-01-13 21:26:40

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

ADAMUS


1. Mineły trzy kolejki ligowe, jak ocenisz poszczególne drużyny?
Jak dla mnie sporym zaskoczeniem jest postawa zawodników Polonii Bydgoszcz, którzy dotychczas nie ponieśli porażki i pokonali broniących tytułu Torunian.

2. Jak ocenisz starty twoich zawodników po pierwszych trzech meczach ligowych?
No cóż, pierwsze trzy meccze nie byly dla nas zbytnio udane doznalismy 2 porażek i minimalnie wygraliśmy z oslabioną Częstochową. To pokazuje jak wiele jeszcze pracy nas czeka.

3. Kto według Ciebie jest w tej chwili najmocniejszym punktem drużyny?
Zdecydowanie Jason Crump jest liderem naszej drużyny.

4. Sensacją tygodnia jest wygrana Adama Skórnickiego w Grand Prix, co Ty na to?
Z pewnością była to spora niespodzianka ale Adam to bardzo dobry zawodnik i jechał na swoim torze na którym się wychował

5. Jakie twój klub posiada cele na zbliżający się sezon?
Celem drużyny jest awans do czwórki co będzie niezwykle trudnym zadaniem.

6. Kto będzie królował na torach w sezonie 2009? (chodzi o DMP 2009)
Jak dla mnie faworytem są drużyny z Torunia, Leszna i Częstochowy ale sporo namieszać może drużyna z Bydgoszczy.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#18 2009-01-30 18:04:39

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

3 KONFERENCJE KLUBOWE


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#19 2009-01-30 18:07:43

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

http://i41.tinypic.com/10zzrdj.gif



1. Jak podsumujesz ostatnią kolejke?
Odp. Ostatni mecz ligowy mieliśmy z Bydgoską Polonią i jestem z niego zadowolony
bowiem pokazlaiśmy tz. lwi pazur i jako pierwsi w sezonie zabraliśmy Bydgoszczanom
komplet punktów. Martwi mnie lekko forma jaką zaprezentowali Tomasz Chrzanowski
i Bjarne Pedersen ale mam nadzieje, że to tylko chwilony brak formy.

2. Oceń zmagania twoich zawodników w walce o MPPK.
Odp. Ciężko mi powiedzieć co kolwiek na temat moich zawodników startujących
w MPPK, gdyż mielismy naprawde ciężką obsade i niemal niemożliwe było wyjście
do finału.

3. Kto jest według Ciebie faworytem w GP? Rozwiń swoje poglądy na ten temat. (2-3 zdania).
Odp. Rozpoczynający się sezon jest dosyć wyrównany i cięzko na tym etapie GP
podać swojego faworyta. Oczywiście wierze, że Bjarne Pedersen zamiesza w
górnej częsci tabeli.

4. Dosyć sensacyjnie pierwsze miejsce w Grand Prix zajmuje Piotr Świderski, co o tym sądzisz?
Odp. Jest to dla mnie spore zaskoczenie, bowiem w polskiej lidze Piotrek nie
prezentuje poziomu godnego pierwszego miejsca w GP, lecz nie będe mu w
tym przeszkadzał i życzę dalszych sukcesów.

5. Opisz w kilku zdanich nowo powstałą oficjalną strone menadżera.
Odp. Myślę, że wygląd jej jest naprawde bardzo przejżysty i pomoże on w
rozwijaniu się menadżera.

6. Jakie są cele twojej drużyny po kończącej się pierwszej części rundy zasadniczej?
Odp. Narazie zajmujemy miejsce w środku tabeli, lecz naszym celem w rundzie
rewanżowej jest usadowienie się w miejscach 1-4.

7. Czy zmiana PZM jest według Ciebie dobrym posunięciem?
Odp. Tak.

8. Co sądzisz o pracy nowych zarządców PZM?
Odp. Myślę, że starają się jak tylko mogą, a szczególnie zaskakuje mnie Patrix który
naprawde wykazuje spore chęci ku rozwijaniu forum jak i strony.

9. Jak sądzisz kto wygra zbliżające się DMŚ?
Odp. Polska.

10. Co powinni robić działcze PZM żeby menago chodził jeszcze lepiej, a z czym powinni skończyć?
Odp. Według mnie - nic. Forum i Strona są świetnie i nie potrzeba nic zmieniać.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#20 2009-01-30 21:16:36

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

USZATEK



1. Jak podsumujesz ostatnią kolejke?
W wykonaniu mojego zespołu ta kolejka wygladała tragicznie niestety przegralismy aż 11pkt. a co do reszty to myslałem że inaczej się jedynie ułoży spotkanie Gdańsk-Bydgoszcz.

2. Oceń zmagania twoich zawodników w walce o MPPK.
Moja drużyna zrobiła to co miała zrobić czyli awansować do finału oby się jakaś kontuzja w finale nieprzydarzyła.

3. Kto jest według Ciebie faworytem w GP?
Faworytów jest wielu zaczynając od Nickiego Pedersena kończać na Emilu Sajfutdinovie.Ale tak bez beki to myślę że wygra albo Nicki albo Adams albo dosyć niespodziewanie jakiś polak.

4.Dosyć sensacyjnie pierwsze miejsce w Grand Prix zajmuje Piotr Świderski, co o tym sądzisz?
Jest to duża niespodzianka bo ten młody zawodnik dopiero pokazuje na co go stać a tu już lider GP.

5. Opisz w kilku zdanich nowo powstałą oficjalną strone menadżera.
Nowa strona poprostu wygląda zaje....biaszczo.Te wszystkie Tabele ankiety poprostu wyśmienite.

6. Jakie są cele twojej drużyny po kończącej się pierwszej części rundy zasadniczej?
Nie co innego jak złoto niestety pierwsze mecze zadobrze nam nie wyszły ale jednak sądze iż zdobędziemy swój cel.

7. Czy zmiana PZM jest według Ciebie dobrym posunięciem?
Nie mogę nic powiedizeć na ten temat ponieważ sam jestem w nowym PZM.

8. Co sądzisz o pracy nowych zarządców PZM?
To co wyżej.

9. Jak sądzisz kto wygra zbliżające się DMŚ?
Moim zdaniem faworytów jest trzech Polska,Dania,Australia jednak nigdy nic nie wiadomo.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#21 2009-01-30 22:01:00

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

PATRIX



1. Jak podsumujesz ostatnią kolejkę?
Ogólnie z tej kolejki jestem zadowolony! minimalna przegrana z Z.Górą i w miare równa jazda całego zespołu mnie bardzo zadowala.

2. Oceń zmagania twoich zawodników w walce o MPPK.
Także jestem bardzo zadowolony!. Przegrana z Lesznem w biegu dodatkowym "cieszy "

3. Kto jest według Ciebie faworytem w GP? Rozwiń swoje poglądy na ten temat. (2-3 zdania).
Myślę ,że największym faworytem jest Nicki Pedersen. Napewno szansę także mają: Tomasz Gollob, Jason Crump, (Chris Holder) a także aktualny mistrz świata Leigh Adams.

4. Dosyć sensacyjnie pierwsze miejsce w Grand Prix zajmuje Piotr Świderski, co o tym sądzisz?
Mimo iż bardzo lubię Piotra i darzę go szacunkiem to myślę ,że nia ma większych szans na złoty medal (brąz lub srebro jak najbardziej tak)

5. Opisz w kilku zdanich nowo powstałą oficjalną strone menadżera.
Dla mnie strona jest kapitalna! nic już chyba mi na myśl nie przyjdzie

6. Jakie są cele twojej drużyny po kończącej się pierwszej części rundy zasadniczej?
Niestety na utrzymanie nie ma większych szans... A wracając do pytania nie być ostatnim

7. Czy zmiana PZM jest według Ciebie dobrym posunięciem?
Jak najbardziej TAK

8. Co sądzisz o pracy nowych zarządców PZM?
Myślę ,że wykonują kawał dobrej roboty!

9. Jak sądzisz kto wygra zbliżające się DMŚ?
Myślę ,że Polska

10. Co powinni robić działacze PZM żeby menago chodził jeszcze lepiej, a z czym powinni skończyć?
Na to pytanie nie znam odpowiedzi... Każdy powinien robić wytoczone zadanie przez Czikiego i będzie super!


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#22 2009-01-30 23:04:55

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

MAVERICK



1. Jak podsumujesz ostatni1 kolejke?
Dobra byla to kolejka w naszym wykonaniu.Wygralismy duzo iloscia pkt z Wroclawiem.

2. Ocen zmagania twoich zawodników w walce o MPPK
No powiem ze nawet dobrze pojechalismy w Gdansku.Zaskoczył mnie Daniel.Chociaz on jezdzi dobrze od początku sezonu i jest narazie dobrze.A Jarek Hampel poza pierwszym biegiem pojechal dobre zawody.

3. Kto jest wed3ug Ciebie faworytem w GP? Rozwin swoje pogl1dy na ten temat. (2-3 zdania).
Moim faworytem jest Leigh Adams.Poniewaz jest w dobrej formie chociaz ostatni wystep byl slaby ale mysle ze sie podniesie po ostatnim turnieju.

4. Dosya sensacyjnie pierwsze miejsce w Grand Prix zajmuje Piotr Owiderski, co o tym s1dzisz?
Nom mysle ze to jest sensacja.Jednak jest jeszcze duzo turniejow i mysle ze wygra Adams.

5. Opisz w kilku zdanich nowo powsta31 oficjaln1 strone menad?era.
Super naprawde fajnie jest widziec taką strone.Kolejny super pomysł Czikiego.

6. Jakie s1 cele twojej dru?yny po koncz1cej sie pierwszej czeoci rundy zasadniczej?
Złoty Medal.

7. Czy zmiana PZM jest wed3ug Ciebie dobrym posunieciem?
Nie

8. Co s1dzisz o pracy nowych zarz1dców PZM?
Jak narazie wykonują swoja robote zobaczymy co bedzie dalej.

9. Jak s1dzisz kto wygra zbli?aj1ce sie DMŚ?
Wygrac moze tylko Australia albo Polska.I nie wierze ze Dania moze wygrac zloto bo w 2 raczej tego nie zrobią a slabo w tym sezonie jezdzi Hans wiec wątpie zeby Dania wygrała.

10. Co powinni robia dzia3cze PZM ?eby menago chodzi3 jeszcze lepiej, a z czym powinni skonczya?
Raczej juz za dużo nie mogą.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#23 2009-03-09 18:41:40

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

PODSUMOWANIE SEZONU ZASADNICZEGO!

CZIKITA



1. Czy według Ciebie uda się drużynowym mistrzom Polski - Apatorowi Toruń obronić tytuł? Uzasadnij odpowiedź.
Tak. Torunianie posiadają w zespole wyjątkowo doświadczonych zawodników, aby zdobyć złoto.

2. Jakie wydarzenie można uznać za najbardziej niespodziewane z 14 kolejek ligowych?
Ciężko powiedzieć. Moim zdaniem będzie to prowadzenie przez kilka kolejek w klasyfikacji GP Piotrka Świderskiego.

3. Wymień zawodników jakich typowałbyś w tej chwili na zawodnika sezonu, seniora sezonu oraz obcokrajowca sezonu.
Do seniora sezonu mianowałbym Adama Skórnickiego. Juniora sezonu - Grzegorza Zengotę natomiast obcokrajowca sezonu - Chrisa Holdera.

4. Kto według Ciebie spadnie z ekstraligi a kto do niej awansuje oraz jakie druzyny spotkają się w barażach?
Bez wątpienia spadnie drużyna z Gorzowa. Awansować powinni Rybniczanie pod wodzą Speedblue'a a w barażach zmierzą się raczej drużyny Sparty Wrocław oraz KM Ostrów.

5. Kogo wytypowałbyś na objawienie sezonu oraz na przysłowiową 'porażkę' ?
Na objawienie sezonu chyba Damiana Rokitę. Ten Gdańszczanin nie jeździł jeszcze rok temu na torach żużlowych a teraz jest już trzeci w klasyfikcji GPJ. Jeżeli chodzi o 'porażkę' sezonu bez wątpienia - Damian Baliński.

6. Zbliżają się play-off'y. Co według Ciebie może się w nich zdarzyć?
Praktycznie dużo. Ciekawa walka rozegra się o awans do ekstraligi oraz o medale w najwyższej klasie rozgrywkowej. Złoto niemal pewne jest już u Torunian, ale dalej nie wiadomo co ułoży się w dalszej części tabeli.

7. W finale Pucharu Polski spotkają się drużyny z Zielonej Góry oraz Częstochowy. Kto Twoim okiem jest faworytem?
W 100% Zielono Górzanie. Ich skład dalej wydaje się moim okiem bardzo mocny i mogący walczyć o złoto. Nie wiem dlaczego nie ma ich w tej lepszej czwórce e-ligi.

8. Jaki menadżer zasługuję na miano najlepszego w roku? Chodzi o zdobyte trofea itp.
Delejt.

9. Po sezonie odbędzie się impreza o DMŚ. Kto Twoim zdaniem wygra i zdobędzie złoto?
Faworytami napewno są Polacy i wydaje mi się, że to oni zdobędą złoto.

10. Ocen w skali 0-10 naszego menadżera. Uzasadnij swoją odpowiedź.
Nie mi to oceniać ;]


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#24 2009-03-09 18:50:18

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

DELEJT



1. Czy według Ciebie uda się drużynowym mistrzom Polski - Apatorowi Toruń obronić tytuł? Uzasadnij odpowiedź.

Powinno się udać, w końcu ja ich prowadzę. No i jedyne zagrożenie widzę w bezbłędnej jeździe Leszna i porażkach w Bydgoszczy, z Polonią u siebie i ewentualnie z Lesznem w dwumeczu, ale na to się nie zanosi 

2. Jakie wydarzenie można uznać za najbardziej niespodziewane z 14 kolejek ligowych?

Hmm... Z mojej perspektywy nie spodziewałem się takich batów w Bydgoszczy, liczyłem na równą walkę.

3. Wymień zawodników jakich typowałbyś w tej chwili na zawodnika sezonu, seniora sezonu oraz obcokrajowca sezonu.

Zawodnik sezonu według mnie to Nicki Pedersen, wysoka forma w lidze i GP nadal stawia go w światowej czołówce. Senior sezonu to moim zdaniem Adaś Skórnicki, który nie musiał się długo odnajdywać w Ekstralidze i dumnie prowadzi swój aktualny zespół do DMP. Obcokrajowiec sezonu... Hmm... Znów mój zawodnik, Chris Holder. Świetnie prezentuje się w GP, nie spodziewałem się tak dobrej jego dyspozycji, a w lidze jest niesamowity.

4. Kto według Ciebie spadnie z ekstraligi a kto do niej awansuje oraz jakie druzyny spotkają się w barażach?

Spadek z Ekstraligi ma "stuprocentowo" Stal Gorzów. O baraże otrze się wrocławska Sparta. W I lidze do samego końca zapewne o awans i baraże będą walczyć zespoły z Rzeszowa, Ostrowa i Rybnika, tutaj wolę nie typować.

5. Kogo wytypowałbyś na objawienie sezonu oraz na przysłowiową 'porażkę' ?

Porażka - cały zespół Gorzowa, obecnie nie mają tam nikogo wartościowego, a z budżetem też krucho. Objawienie zdecydowanie Rokita, gdański młodzieżowiec jest niesamowity w tym roku! (Cziki : ***)

6. Zbliżają się play-off'y. Co według Ciebie może się w nich zdarzyć?

Wszystko może się zdarzyć, przynajmniej w czwórce walczącej o medale. Drużyny tam są wyrównane i nawet Polonia Bydgoszcz może wywalczyć złoto, a toruńskie Anioły mogą zakończyć bez medalu (to najczarniejszy scenariusz, odpukać! .

7. W finale Pucharu Polski spotkają się drużyny z Zielonej Góry oraz Częstochowy. Kto Twoim okiem jest faworytem?

Mam nadzieję, że Zielonogórzanie pokażą klasę, bo stać ich było na awans do górnej czwórki, ale początek sezonu mieli kiepski.

8. Jaki menadżer zasługuję na miano najlepszego w roku? Chodzi o zdobyte trofea itp.

Zostawię to bez komentarza. Każdy wie, że to ja xD

9. Po sezonie odbędzie się impreza o DMŚ. Kto Twoim zdaniem wygra i zdobędzie złoto?

Wierzę, że Dania, ale serce mówi: do boju Polsko!

10. Ocen w skali 0-10 naszego menadżera. Uzasadnij swoją odpowiedź.

11/10, świetna atmosfera, genialne prowadzenie, wszystko fenomenalnie! 


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#25 2009-03-09 19:12:06

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

Speedblue



1. Czy według Ciebie uda się drużynowym mistrzom Polski - Apatorowi Toruń obronić tytuł? Uzasadnij odpowiedź.
Oczywiście, że im się uda, na chwilę obecną nie widzę nikogo, kto mógłby im zagrozić, Delejt dysponuje takimi zawodnikami, którzy potrafią wszystko.

2. Jakie wydarzenie można uznać za najbardziej niespodziewane z 14 kolejek ligowych?
Cienki początek sezonu w wykonaniu Zielono Górzan, którzy nie mogli sobie poradzić, oraz świetne mecze w wykonaniu Polonii Bydgoszcz, przypomnijmy, że pokonali oni drużynę z Torunia prawie trzydziestoma punktami!

3. Wymień zawodników jakich typowałbyś w tej chwili na zawodnika sezonu, seniora sezonu oraz obcokrajowca sezonu.
Ekstraliga:
Zawodnik Sezonu: Spore wrażenie wywarł na mnie Holder, i uważam, że on zasługuje na tą nagrodę.
Senior: Bardzo dobre wejście z I Ligi do Ekstraligi zaliczył Piotrek Świderski, to on zasługuje na tą nagrodę, szkoda tylko, że znowu powróci do niższej klasy rozgrywkowej...
Obcokrajowiec: Leigh Adams, ponieważ to co wyczynia zarówno w lidze jak i w GP jest niesamowite!
Junior: Emil Sajfutdinov, jest on nie tylko najlepszym juniorem na świecie, ale także jednym z najlepszych zawodników na świecie, a ma dopiero 20 LAT!
I LIGA:
Zawodnik Sezonu: Adrian Miedziński, ten chłopak spędził bardzo dobry sezon w barwach poznańskich skorpionów, można powiedzieć, że to był dobry krok w jego karierze.
Senior Sezonu: Rune Holta, ten lider drużyny z Rybnika jest po prostu niesamowity, udowadnia, że potrafi walczyć z każdym.
Obcokrajowiec: Matej Zagar, w szybkim tempie został liderem drużyny z Łotwy wypychając Łagutę na drugi plan.
Junior: Rafał Wilk, jest bardzo młody, do tego bardzo utalentowany i bardzo dobrze jeździ, czego więcej chcieć? Po prostu zawodnik jak marzenie. 


4. Kto według Ciebie spadnie z ekstraligi a kto do niej awansuje oraz jakie druzyny spotkają się w barażach?
Pewny awans mają już raczej Ostrowianie, którzy dali nauczkę Rybniczanom na ich własnym stadionie, natomiast o drugie miejsce i baraże będą się bić drużyny z Rzeszowa i Rybnika, która okaże się lepsza ? mam nadzieję że ta druga. Natomiast spadek już na 100% w rękach Grzowa, baraż dla Wrocławian, którzy również spadną.

5. Kogo wytypowałbyś na objawienie sezonu oraz na przysłowiową 'porażkę' ?
Na porażkę zapewne Damiana Balińskiego, który w tym sezonie nie pokazuje się z takiej strony z jakiej powinien i nie zdobywa zbyt dużo punktów, natomiast na objawienie Damiana Rokitę, dla którego jest to pierwszy rok w profesjonalnym żużlu, a już jest trzeci w GPJ i osiąga ładne wyniki w lidze.

6. Zbliżają się play-off'y. Co według Ciebie może się w nich zdarzyć?
Myślę, że nie będzie dużch niespodzianek, wygrywać będą gospodarze i od tego w jakich rozmiarach będą te wygrane zależeć będzie kolejność końcowa.

7. W finale Pucharu Polski spotkają się drużyny z Zielonej Góry oraz Częstochowy. Kto Twoim okiem jest faworytem?
Myślę, że Zielono Górzanie się na tyle już wkręcili, żeby pokonać Częstochowian, ale mimo wszystko zapowiada się świetna walka.

8. Jaki menadżer zasługuję na miano najlepszego w roku? Chodzi o zdobyte trofea itp.
Albo Delejt, albo SpeedBlue. Ten pierwszy prowadzi naszpikowany gwiazdami Toruń, który co roku wygrywa, natomiast ten drugi potrafi zrobić ze słabej drużyny, drużynę, która będzie się liczyć w czołówce Ekstraligi. Kto to będzie? Wybierzecie już Wy.

9. Po sezonie odbędzie się impreza o DMŚ. Kto Twoim zdaniem wygra i zdobędzie złoto?
Oczywiście będzie to drużyna Czech, która po brzegi naszpikowana jest gwiazdami i gwiazdeczkami  A tak na serio, to myślę, że Polska jest murowanym faworytem w tych zawodach.

10. Ocen w skali 0-10 naszego menadżera. Uzasadnij swoją odpowiedź.
100/10. Gdybym miał uzasadniać to bym musiał wymieniać wszystko po kolei i nie starczyło by miejsca na stronę


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#26 2009-03-09 19:16:59

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

PATRIX



Czy według Ciebie uda się drużynowym mistrzom Polski - Apatorowi Toruń obronić tytuł? Uzasadnij odpowiedź.

Myślę ,że tak!

Jakie wydarzenie można uznać za najbardziej niespodziewane z 14 kolejek ligowych?

Hmmmmm... Nie mam zdania!

Wymień zawodników jakich typowałbyś w tej chwili na zawodnika sezonu, seniora sezonu oraz obcokrajowca sezonu.
1. Świderski, Skórnicki, Gollob, Hampel.
2. Świderski.
3. Leigh Adams?!

Kto według Ciebie spadnie z ekstraligi a kto do niej awansuje oraz jakie druzyny spotkają się w barażach?

Myślę że do pierwszej ligi spadnie mój obecny klub Stal Gorzów . Do ekstraligi myślę ,że awansuje KM Ostrów.
Kogo wytypowałbyś na objawienie sezonu oraz na przysłowiową 'porażkę' ?

Hmm objawienie Rymel?. Porażka: Bez wahania Damian Baliński.

Zbliżają się play-off'y. Co według Ciebie może się w nich zdarzyć?

Myślę że nie powinno być żadnych sensacji. Lecz w żużlu nic nie wiadomo.

W finale Pucharu Polski spotkają się drużyny z Zielonej Góry oraz Częstochowy. Kto Twoim okiem jest faworytem?

Myślę że będzie to Zielona Góra.

Jaki menadżer zasługuję na miano najlepszego w roku? Chodzi o zdobyte trofea itp.

Hmm.. Hehe Ja. A tak na serio to na pewno będzie to Czikita lub szansę ma także Ajoot.

Po sezonie odbędzie się impreza o DMŚ. Kto Twoim zdaniem wygra i zdobędzie złoto?

Raczej walka powinna się toczyć pomiędzy Duńczykami a Polakami.

Ocen w skali 0-10 naszego menadżera. Uzasadnij swoją odpowiedź.

10(0)...


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#27 2009-03-09 22:40:07

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

CYPEK



1. Czy według Ciebie uda się drużynowym mistrzom Polski - Apatorowi Toruń obronić tytuł? Uzasadnij odpowiedź.
Raczej Tak (świetne uzasadnienie

2. Jakie wydarzenie można uznać za najbardziej niespodziewane z 14 kolejek ligowych?
Nie wiem, ponieważ dopiero przybyłem do menagera, ale chyba przegrana Częstochowy. (ale gdzie?)

3. Wymień zawodników jakich typowałbyś w tej chwili na zawodnika sezonu, seniora sezonu oraz obcokrajowca sezonu.
Zawodnik Sezonu - Andreas Jonsson, Senior- Adam Skórnicki Obco- Emil Sajfutdinov

4. Kto według Ciebie spadnie z ekstraligi a kto do niej awansuje oraz jakie druzyny spotkają się w barażach?
Spadnie Gorzów a w Barażąch Bedzie jechał Wrocek z Rybniek a awansuje KMO.

5. Kogo wytypowałbyś na objawienie sezonu oraz na przysłowiową 'porażkę' ?
Na porażkę Damian Baliński a objawienie Damian Rokita.

6. Zbliżają się play-off'y. Co według Ciebie może się w nich zdarzyć?
W Play Off wszystko się możę zdażyc

7. W finale Pucharu Polski spotkają się drużyny z Zielonej Góry oraz Częstochowy. Kto Twoim okiem jest faworytem?
Moim okiem faworytem jest ŻKŻ.

8. Jaki menadżer zasługuję na miano najlepszego w roku? Chodzi o zdobyte trofea itp.
Hymmm... Trudno to ująć ale chyba Delejt.

9. Po sezonie odbędzie się impreza o DMŚ. Kto Twoim zdaniem wygra i zdobędzie złoto?
Złoto - Polska Srebro- Australia Brąz-Dania

10. Ocen w skali 0-10 naszego menadżera. Uzasadnij swoją odpowiedź.
Menager jest bardzo fajny, gdyż:
-Jest Rozbudowany
-Są Bardzo fajni Menagerowie
-Miła Atmosfera

(troszkę mało uzasadnień ale przejdzie


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#28 2009-03-10 11:54:35

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

RUNEHOLTA



1. Czy według Ciebie uda się drużynowym mistrzom Polski - Apatorowi Toruń obronić tytuł? Uzasadnij odpowiedź.
Według mnie tak Praktycznie nie mają słabych punktów w swojej druznie

2. Jakie wydarzenie można uznać za najbardziej niespodziewane z 14 kolejek ligowych?
Moja Przegrana z ZKZ moi zawodnicy bardzo słabo pojechli ten mecz i jestem zawiedziony tym wynikiem

3. Wymień zawodników jakich typowałbyś w tej chwili na zawodnika sezonu, seniora sezonu oraz obcokrajowca sezonu.
Zawodnik Sezony hmmm Nick Power Pedersen ładnie prezentuje sie w tym sezonie tak jak w innych turniejach
Senior sezonu hmmm mi Tomasz Gollob poprowadził zkz do waznych wygranych
Obcokrajowiec według mniee Tai Woffintten Piękny sezon tego zawodnika


4. Kto według Ciebie spadnie z ekstraligi a kto do niej awansuje oraz jakie druzyny spotkają się w barażach?
Gorzów a awansuje mi sie zdaje Rybnik a w barazach ostrów i wroclaw

5. Kogo wytypowałbyś na objawienie sezonu oraz na przysłowiową 'porażkę' ?

Porazka Gorzów objawienie Rokita

6. Zbliżają się play-off'y. Co według Ciebie może się w nich zdarzyć?

zdazyc sie moze wszystko nawet Bydgoszcz moze wygrac lige  ja chciałbym powalczyc o złoto sobacymy co bedzie walka bedzie do końca

7. W finale Pucharu Polski spotkają się drużyny z Zielonej Góry oraz Częstochowy. Kto Twoim okiem jest faworytem?

Faworyt hmmm kazda z tych druzyn moze wygraj Ten Puchar ZKZ - CKM bedzie piękne mecz ale ktura zdobędzie puchar sobacymy już niebawem ja chciałbym zeby do moja druzyna zdobyłą ten puchar ale ZKZ Napewo nie odpusci walki o Puchar Polski

8. Jaki menadżer zasługuję na miano najlepszego w roku? Chodzi o zdobyte trofea itp.
Ajoot

9. Po sezonie odbędzie się impreza o DMŚ. Kto Twoim zdaniem wygra i zdobędzie złoto?

Faworyt chyba tylko 1 Polska ale tez moze byc do dania albo i jesce australia do bedą piękne zawody

10. Ocen w skali 0-10 naszego menadżera. Uzasadnij swoją odpowiedź.

FENOMENALNIE!


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#29 2009-03-10 11:56:16

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

COREY8SLIPKNOT



1. Czy według Ciebie uda się drużynowym mistrzom Polski - Apatorowi Toruń obronić tytuł? Uzasadnij odpowiedź.
- Prawdopodobnie Toruń obroni tytuł bo ma przewage po rundzie zasadniczej, ale trudniej jest obronić tytuł, niż go zdobyć !

2. Jakie wydarzenie można uznać za najbardziej niespodziewane z 14 kolejek ligowych?
- Nie zdobycie punktu przez druzyne z Gorzowa. Nawet lepsi byli od nich chłopaki z Gniezna.

3. Wymień zawodników jakich typowałbyś w tej chwili na zawodnika sezonu, seniora sezonu oraz obcokrajowca sezonu.
- ZAWODNIK SEZONU - Adam Skórnicki - zdecydowany lider Torunia i widać u niego że przejście z 1 ligi do e-ligi nie robi mu różnicy.
-  SENIOR SEZONU - patrz wyżej
- OBCOKRAJOWIEC SEZONU - Leigh Adams - świetnie jezdził w caly sezonie wiec nic dodać nic ująć.


4. Kto według Ciebie spadnie z ekstraligi a kto do niej awansuje oraz jakie druzyny spotkają się w barażach?
  - Zdecydowany spadek Gorzowa i raczej Wroclawia, a jeśli chodzi o awans to oczywiście RZESZÓW i pewnie OSTRÓW

5. Kogo wytypowałbyś na objawienie sezonu oraz na przysłowiową 'porażkę' ?
- OBJAWIENIE SEZONU - Damian Rokita - za świetne występy w lidze i GPJ
- PORAŻKA SEZONU - Gorzów - za cała polityke transferową i praktycznie spuszczenie zespołu do 1 ligi


6. Zbliżają się play-off'y. Co według Ciebie może się w nich zdarzyć?
- Wygra TORUŃ

7. W finale Pucharu Polski spotkają się drużyny z Zielonej Góry oraz Częstochowy. Kto Twoim okiem jest faworytem?
- Raczej Zielona Góra która ma bardziej wyrównany skład i powinni sobie poradzić z Lwami z Częstochowej.

8. Jaki menadżer zasługuję na miano najlepszego w roku? Chodzi o zdobyte trofea itp.
- Nie wiem

9. Po sezonie odbędzie się impreza o DMŚ. Kto Twoim zdaniem wygra i zdobędzie złoto?
  - POLSKA

10. Ocen w skali 0-10 naszego menadżera. Uzasadnij swoją odpowiedź.
  - Oczywiście 10 ponieważ caly czas jest lepszy lepszy i jeszcze raz lepszy. Jestem praktycznie od samego początku i widze jak ten menago sie rozwiją oczywicie tylko na lepsze.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#30 2009-03-10 16:34:09

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Konferencje Klubowe

ADAMUS



1. Czy według Ciebie uda się drużynowym mistrzom Polski - Apatorowi Toruń obronić tytuł? Uzasadnij odpowiedź.
Bez wątpienia Toruń zdobędzie po raz kolejny złoty medal mają równą i silną drużynę.
2.Jakie wydarzenie można uznać za najbardziej niespodziewane z 14 kolejek ligowych?
Moim zdaniem to słaby początek sezonu w wykonaniu zawodników Zielonej Góry.
3. Wymień zawodników jakich typowałbyś w tej chwili na zawodnika sezonu, seniora sezonu oraz obcokrajowca sezonu.
Zawodnik sezonu-Chris Holder świetne występy w lidze i GP
Senior sezonu-Adam Skórnicki świetnie odnalazł się w Ekstralidze
Obcokrajowiec Sezonu-Leigh Adams równa forma przez cały sezon
4. Kto według Ciebie spadnie z ekstraligi a kto do niej awansuje oraz jakie druzyny spotkają się w barażach?
Spadek do pierwszej ligi zanotuje Stal Gorzów, a awans wywalczy drużyna z Ostrowa. W barażach spotkają się najprawdopodobniej drużyny z Wrocławia i Rzeszowa.
5. Kogo wytypowałbyś na objawienie sezonu oraz na przysłowiową 'porażkę' ?
Porażka sezonu to zdecydowanie Damian Baliński,a objawienie Damian Rokita.
14:53:24
6. Zbliżają się play-off'y. Co według Ciebie może się w nich zdarzyć?
Tak naprawde może się jeszcze wiele wydarzyć i nie można być niczego pewnym.
7. W finale Pucharu Polski spotkają się drużyny z Zielonej Góry oraz Częstochowy. Kto Twoim okiem jest faworytem?
Dwie drużyny przezentują zbliżony poziom sportowy i trudno wskazać faworyta.
8. Jaki menadżer zasługuję na miano najlepszego w roku? Chodzi o zdobyte trofea itp.
Jeszcze za szybko na tego typu typowania, ponieważ jeszcze wiele turnieji się nie zakończyło.
9. Po sezonie odbędzie się impreza o DMŚ. Kto Twoim zdaniem wygra i zdobędzie złoto?
Walka o zwycięstwo powinna rozegrać się pomiędzy Polską i Danią na trzecim miejscu powinna uplasować się Australia.
10. Ocen w skali 0-10 naszego menadżera. Uzasadnij swoją odpowiedź.
Jak  najpardziej 10, ponieważ istnieje tutaj niepowtarzalna atmosfera, a menadżer jest prowadzony profesjonalnie


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl