...:::CzikitaMenager2008:::...

Żużlowy Menager

Ogłoszenie


#1 2009-03-29 23:14:31

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Kilka słów Czikity

Witam

Na wstępie chcę powiedzieć, że w ciągu ostatnich dni na forum nic nie robiłem aby zobaczyć czy ktoś sam ruszy mózgiem i coś zrobi. Mateo i Patrix pytali się mnie czy objechać IME itp. bo mamy opóźnienia itp. i uzyskali odemnie na to zgode ale nie wiem dlaczego tego nie zrobili. A Delejt administrator niestety nie wiem czy z braku czasu czy z jakiej przyczyny nic nie robił no i trochę tego szkoda, bo w tej chwili kieruje do Ciebie pytanie Delejt. Jeżeli dalej nic nie będziesz robił no to nie wiem jak widzisz swoją przyszłość na forum jako administratora. Wyjaśnij sprawę jak możesz.

Następna sprawa dosyć konfrontowa, gdyż mam dość nowych menadżerów którzy biorą zespoły najczęściej CKMu Częstochowy i poza zapisaniem się nic nie robią na forum, dlatego sorry ale mam tego dość i na forum wraca Uszatek jako menadżer Częstochowskiego Włókniarzu i tu kieruje do Was kolejne pytanie a zarazem prośbę abyście napisali w poście w tym temacie czy odchodzicie z menago ze względu na Uszatka czy w nim zostajecie i będziecie dalej grali.

Kolejną sprawą jest likwidacja subfor które według mnie okazały się kompletnym niewypałem. Powód? Administratorzy pun.pl poinformowali mnie mailem aby wszystkie subfora zlikwidować gdyż w najbliższych godzinach/dniach będą starali usunąć się błąd w którym jak dobrze wiecie w przypadku napisania czegoś na subforze - nie było to widoczne na stronie głównej i w czasie naprawy będa usuwali wszystkie subfory z wszystkich for. No i jako, że nie chciałem stracić 3/4 tematów na forum to musiałem wszystko wrzucić na stronę główną z czego się nawet ciesze bo tak wydaje mi się lepiej na forum...

Następną sprawą jest wygląd główny. Jutro oczywiście SAM chciałbym objechać wszystkie zaległe turnieje na forum itp. Nie będe robił żadnych konferencji bo wszystko zrobię rano jak większość z Was będzie w szkole/pracy bo mam złamaną nogę i siedze w domu.

Jak wiecie w ostatnich dniach nastała na forum dosyć długa przerwa i kompletnie nic się nie działo, dlatego jutro jak napisałem wyżej poświęce 2/3 godziny na forum i wszystko doprowadzę do jakiegoś porządku po czym wydam nowy kalendarz z aktualnymi na jutro najbliższymi wydarzeniami.

Jeszcze sprawa MDMP i Ligi Młodzieżowej. Obydwa tematy zostały usunięte, gdyż nie są one nadzwyczaj ważne a mamy duże zaległości i trzeba powoli kończyć sezon a rozgrywki młodzieżowe napewno trochę by to spowolniły. Tak wiem.. macie pytania odnoście przejechanych biegów przez juniorów w tamtych rozgrywkach przez co mogli by zyskać KSM za 'objechanie'. Wszystko zostało przezemnie podliczone i mam na komputerze biegi spisane kto ile objechał i przy wpisywaniu KSM na nowy sezon zostaną dodane biegi za MDMP i Lige Młodzieżową młodym zawodnikom.

Tak więc na razie tyle odemnie i 'ali wederci' do jutra. Około godziny 15 wszystko powinno być cacy na forum jak nowe

Pozdrawiam,
Czikita


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#2 2009-03-29 23:33:40

..::Admin::..Delejt

Administrator

1700342
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 1016
Punktów :   13 

Re: Kilka słów Czikity

Nie będzie mnie powrót jakiegoś głupiego analfabety zmuszał do odejścia! Zostaję.
Teraz wytłumaczenie. Pół roku w szkole przespałem z ocenami, teraz nadrabiam. Jeszcze bede mało aktywny ok. miesiąc, ale postaram się zagospodarować trochę czasu na menago.


...

Offline

 

#3 2009-03-29 23:55:42

..::Mod::..SpeedBlue

Moderator

3044566
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 848
Punktów :   12 

Re: Kilka słów Czikity

Ja oczywiście też zostaje, ale muszę przyznać, że ostatnio nie mam na nic ochoty, wszystko mi się w życiu pojebało, cały dzień siedzę przed TV i stawiam sobie pytanie "co by było gdyby...?"

Offline

 

#4 2009-03-30 08:04:58

..::Mod::..Mateo123

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 180
Punktów :   

Re: Kilka słów Czikity

Ja też zostaję Tak prawdę mówiąc to nie znam Uszatka, bo jeszcze 'w tamtych czasach' nie grałem w menago Aha i sorry za nieobjechanie IME, nie miałem po prostu czasu. Mam objechać IME, czy Ty objedziesz ?


http://img204.imageshack.us/img204/5218/otqg3.gif

Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Offline

 

#5 2009-03-30 11:55:56

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Kilka słów Czikity

..::Admin::..Delejt napisał:

Nie będzie mnie powrót jakiegoś głupiego analfabety zmuszał do odejścia! Zostaję.
Teraz wytłumaczenie. Pół roku w szkole przespałem z ocenami, teraz nadrabiam. Jeszcze bede mało aktywny ok. miesiąc, ale postaram się zagospodarować trochę czasu na menago.

No spoko. Czyli zostawić Ci administratora?

..::Mod::..SpeedBlue napisał:

Ja oczywiście też zostaje, ale muszę przyznać, że ostatnio nie mam na nic ochoty, wszystko mi się w życiu pojebało, cały dzień siedzę przed TV i stawiam sobie pytanie "co by było gdyby...?"

No dobra.. nic się nie stało. W tej kolejce jeszcze napiszę Zawodników Kolejki itp. ale mam nadzieje, że się później poprawisz

..::Mod::..Mateo123 napisał:

Ja też zostaję Tak prawdę mówiąc to nie znam Uszatka, bo jeszcze 'w tamtych czasach' nie grałem w menago Aha i sorry za nieobjechanie IME, nie miałem po prostu czasu. Mam objechać IME, czy Ty objedziesz ?

Nie no już sam objade


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#6 2009-03-30 12:49:13

..::Admin::..Delejt

Administrator

1700342
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 1016
Punktów :   13 

Re: Kilka słów Czikity

..::Admin::..Czikita napisał:

No spoko. Czyli zostawić Ci administratora?

Jeśli byś mógł, to bym prosił


...

Offline

 

#7 2009-03-30 13:01:13

..::Mod::..SpeedBlue

Moderator

3044566
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 848
Punktów :   12 

Re: Kilka słów Czikity

czikita napisał:

No dobra.. nic się nie stało. W tej kolejce jeszcze napiszę Zawodników Kolejki itp. ale mam nadzieje, że się później poprawisz

Zrobie zawodników, o to się nie martw

Offline

 

#8 2009-03-30 14:35:54

Maverick11

Szkółkowicz

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 286
Punktów :   

Re: Kilka słów Czikity

Ja zostaje.Nawet dobrze ze Uszatek wraca ;d.

Offline

 

#9 2009-03-30 15:37:09

Patrix

Junior

12114562
Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 385
Punktów :   

Re: Kilka słów Czikity

Spoko ja też zostaje chociaż nie byłem za powrotem Uszatka... Cziki jak go gdzieś tam spotkasz to powiedz mu by się ie czepiał bo Świdra nie dam


http://www.bytovia.pl/flagi/fany/unia_tarnow_projekt.gif

Unia Tarnów

Offline

 

#10 2009-03-30 20:23:58

Domi815

Szkółkowicz

8149787
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 147
Punktów :   

Re: Kilka słów Czikity

Oczywiście zostaje


http://img.userbars.pl/58/11565.gif

http://img.userbars.pl/145/28986.jpg

http://img.userbars.pl/149/29723.jpg

Mamy 15 sekund, oni zdejmą bramkarza, wprowadzą siódmego gracza! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Trzeba przerwać im i będzie pusta brama! Tylko spokojnie, mamy dużo czasu.
I tak awansowaliśmy do półfinału

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl