...:::CzikitaMenager2008:::...

Żużlowy Menager

Ogłoszenie


#1 2008-10-13 16:55:10

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Wywiady z Zawodnikami

...


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#2 2008-10-20 16:15:17

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami

WYWIAD Z KAPITANEM PSŻ'U POZNAŃ ADAMEM SKÓRNICKIM



(wywiad przeprowadzony odrazu po meczu z KMem Ostrów)

Dziennikarz: Witam
Adam Skórnicki: Witam
Dziennikarz: Mogę przeprowadzić z panem wywiad ?
Adam Skórnicki: Jasne.
Dziennikarz: Najpierw chciałem pogratulować zwycięstwa nad ekipą z Ostrowa. Drużyna z Poznania której jest pan kapitanem zajmuje oficlajnie 1 miejsce w lidze! Gratulacje!
Adam Skórnicki: Tak? Bardzo się z tego powodu ciesze. Dopiero co skończyło się dzisiejsze spotkanie i nie wiedziałem jak wygląda nasza sytuacja w tabeli.
Dziennikarz: Wychodzi zadać tylko pytanie co jest powodem tak dobrych występów całej drużyny?
Adam Skórnicki: Napewno równa jazda i dobra forma każdego z nas. Nie ma zawodnika który jeździłby poniżej oczekiwać i to nas mobilizuje do ostrej pracy na treningach.
Dziennikarz: No to kolejne pytanie. Poznańscy kibice już świętują świetny początek sezonu, lecz kazdy wie iż bardzo ciężko będzie utrzymać taką jazde do końca sezonu ponieważ inne drużyny (np. Bydgoszczanie czy Gdańsk) mają zdecydowanie mocniejsze składy.
Adam Skórnicki: Taak, to wiadomo. Naszym celem przed sezonem była pierwsza czwórka po rundzie zasadniczej a następnie walka może o strefe 1-3. Narazie wszystko wychodzi świetnie i wystarczy być zadowolonym z tego co jest.
Dziennikarz: Noto jeszcze raz szczere gratulacje i dziękuje za wywiad
Adam Skórnicki: Również dziękuje


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#3 2008-11-08 20:41:05

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami

"Wywiad z Damianem Balińskim zawodnikiem Uni Leszno"



Dziennikarz: Witam mogę przeprowadzić z panem wywiad?
Damian: Proszę bardzo
Dziennikarz: Dziękuje. Ostatnie wyniki ligowe pana są niemal świetne. Bardzo wysoka średnia ligowa powinna cieszyć?
Damian: No tak napewno, lecz wiadomo jeszcze bardziej cieszy pozycja drużyny w lidze. Po słabym początku wkońcu jedziemy to co najlepiej umiemy i odzyskaliśmy pierwsze miejsce w tabeli.
Dziennikarz: Liga, ligą, ale wszyscy wiemy iż dziś odbyło się IMP z którego właśnie pan sensacyjnie odpadł. Dlaczego?
Damian: Tak, też się źle z tym czuje. Do Ostrowa pojechałem z nowymi silnikami które niestety na tamten tor się nie sprawdziły. Było bardzo przczepnie czego się nie spodziewałęm i dlatego taki jest wynik a nie inny.
Dziennikarz: Współczuje... Ostatnio dużo pisze się o podpisaniu pańskiej umowy z Poole Pirates, czy to prawda?
Damian: Tak, bardzo dużo o tym rozmawiamy z działaczami z Angli i wszystko jest już niemal uzgodnione, czekam już tylko na papiery potwierdzające transfer.
Dziennikarz: Występy w Angli dałyby wiadomo lepsze zarobki oraz więcej jazdy, ale jak z kondycją?
Damian: Narazie czuje się bardzo świetnie i niech tak zostanie.
Dziennikarz: Acha, dziękuje bardzo za wywiad
Damian: Proszę bardzo.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#4 2008-12-03 13:08:45

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami

"Wywiad z Wiesławem Jagusiem - Podporą Toruńskiego Unibaxu"



Dziennikarz: Witam. Czy mogę przeprowadzić z panem wywiad?
W.Jaguś: Tak... Proszę bardzo
Dziennikarz: Dziękuje. Za nami już ponad 10 kolejek sezonu, jak podsumuje pan swoje starty?
W.Jaguś: Proszę pana... średnia biegowa około 1.700 ma być dobrą? To co pokazuje w lidze polskiej jest tragiczne i nie mam pojęcia dlaczego. Na wyspach startuje od niedawna ale tam jeździ mi się bardzo dobrze, natomiast mimo świetnej atmosfery w Toruniu nie mogę się odnaleść.
Dziennikarz: Ostatnia porażka na własnym torze z Częstochowskim Włókniarzem zadziałała napewno na pana jak i reszte drużyny trochę zaskakująco?
W.Jaguś: Tak, ale każdy miewa wpadki. Miejmy nadzieje, że kibice się od nas nie odsuną a wypowiedź naszego trenera Delejta na oficjalnej stronie klubu zamarze nasz blamanż.
Dziennikarz: Jako kapitan mógłby pan podsumować zmagania drużyny?
W.Jaguś: Tak. Napewno świetnie radzą sobie Hans Andersen, Ryan Sullivan oraz Chris Holder - są oni w tej chwili najmocniejsi w ekipie a moim zadaniem jest ich mozna tak powiedzieć "dogonienie". Swoje także na torze pokazują Adrian Miedziński, Karol Ząbik i Robert Kościecha. Mam wielkie nadzieje że uda nam się w tym zestawieniu całym i zdrowym dojechać do końca sezonu oraz zdobyć upragniony tytuł.
Dziennikarz: To oczywiście życzę tego panu z całego serca oraz dziękuje za wywiad.
W.Jaguś: Proszę bardzo i dziękuje również


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#5 2008-12-18 10:10:39

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami

"WYWIAD Z NICKI PEDERSENEM - INDYWIDUALNYM MISTRZEM ŚWIATA"

Dziennikarz: Hello
Pedersen: Hello
Dziennikarz: How are you feeling after the last meeting?
Pedersen: Very well, won an important match with the Union, and hopefully that will help us in the fight for high place
Dziennikarz: In the previous season won the Grand Prix series, but now, unfortunately, will probably have to harder, what do you think?
Pedersen: Yes .. Unfortunately, because of injury did not occur in one of the turnieji and now I will be particularly hard to make up for lost to Leigh Adams.
Dziennikarz: It is in this case one more question. Who you think should be in the new season Czestochowksi Włokniarzu?
Pedersen: Without a doubt I am in favor of our juniorami. They play a special role in the club. The rest leave trainer.

DLA NIEUMIEJĄCYCH ANGIELSKIEGO Jak są jakieś błędy wyżej to sorry ;(

Dziennikarz: Witam
Pedersen: Cześć
Dziennikarz: Jak się czujesz po ostatnim spotkaniu?
Pedersen: Bardzo dobrze, wygraliśmy ważny mecz z Unią i miejmy nadzieje, że pomoże nam to w walce o wysokie miejsce
Dziennikarz: W poprzednim sezonie wygrałeś cykl Grand Prix, teraz niestety ale będzie chyba już o to ciężej, co o tym myślisz?
Pedersen: Tak.. niestety z powodu kontuzji nie wystąpiłem w jednym z turnieji i teraz będzie mi ciężko nadrobić strate szczególnie do Leigh Adamsa.
Dziennikarz: To w takim razie jeszcze jedno pytanie. Kto według Ciebie powinien zostać w nowym sezonie w Częstochowskim Włokniarzu?
Pedersen: Bez wątpienia jestem za naszymi juniorami. Odgrywają oni w klubie szczególną role. Reszte zostawiam trenerowi.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#6 2008-12-18 14:54:57

..::Admin::..Delejt

Administrator

1700342
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 1016
Punktów :   13 

Re: Wywiady z Zawodnikami

"Union", "Czestochowksi Włokniarzu" nie powinny się tam pojawić. Nazw własnych się nie tłumaczy ani nie odmienia. No i kilka nieprzetłumaczonych słówek jest ("turnieji", "juniorami"), a reszta całkiem dobrze, chociaż mogłeś mi dać do przeredagowania, mam anglika we krwi

Ale za same chęci napisania po angielsku masz buziaka ;*


...

Offline

 

#7 2008-12-18 15:02:10

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami

Hyhy.. Dzięki!


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#8 2009-01-07 20:58:42

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami

Wywiad z Damianem Balińskim - zawodnikiem Wrocławskiej Sparty



Dziennikarz: Witam, mogę przeprowadzic z panem krótki wywiad?
D. Baliński: Jasne, proszę bardzo.
Dziennikarz: Oglądając ostatnią słabą pana forme na torach żużlowych w polsce nasuwa sie jedno zasadnicze pytanie, dlaczego?
D. Baliński: Sam nie wiem. Mialem byc dla klubu z Wrocławia wzmocnieniem natomiast narazie robię same kłopoty. Wiem że zarząd ma we mnie większe nadzieje i sytuacja w tabeli jest jaka jest a ja mogę sie za to winic, ale kariera żużlowca taka jest, ciężko jest przewidziec kiedy będą lepsze chwile a kiedy gorsze. Trzeba poprostu ciężko trenowac i uzbroic się w cierpliwośc.
Dziennikarz: Jak dobrze pan wie w tym sezonie startuje pan w Grand Prix co było głównym powodem odejścia z Leszna nie żałuje pan tego?
D. Baliński: Nie.. W Lesznie było mi bardzo dobrze natomiast dzięki cyklowi Grand Prix na który zresztą bardzo długo i ciężko pracowalem mam zamiar odzyskac forme. Startują tam zawodnicy światowej elity a sama jazda z nimi to wielka satysfakcja.
Dziennikarz: To w takim razie jeszcze jedno krótkie pytanie, bo dobrze wiemy, że
nie ma pan zabardzo czasu. Po dwóch kolejkach Wrocławska drużyna jest już mianowana na pewniaka do spadku. Zgadza się pan z tą opinią?

D. Baliński: W żadnym wypadku! Zgodze się. Drużyna jest w tej chwili w lekkim dołku ale nie można po dwóch meczach oceniac druzyny na cały zbliżający się sezon. Mam nadzieje, że po najbliższych meczach będziemy szli w tabeli ligowej już tylko ku górze.
Dziennikarz: W takim razie dziekuje za wywiad i życzę powodzenia.
D. Baliński: Bardzo dziękuję.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#9 2009-01-09 22:17:30

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami

Wywiad z Tomaszem Chrzanowskim



Dziennikarz: Witam.
Tomasz: Witam.
Dziennikarz: Już na początku zapytam pana
dlaczego odpadł tak dobry zawodnik jak Tomek Chrzanowski
z Półfinałów IMŚ oraz sensacyjnie z Ćwiercfinału IMP?

Tomasz: Bardzo trudno mi na takie coś odpowiedziec.
Powodów może byc dużo zaczynając od formy kończąc na
kondycji naprawde nie mam pojęcia.
Dziennikarz: Forma pana może jest daleka od
idealnej natomiast pańska drużyna w tym sezonie radzi
sobie narazie dosyc dobrze, też pan tak sądzi?

Tomasz: Tak. Drużyna jedzie równo, pozatym mamy świetnych
juniorów co jest połową sukcesu i miejmy nadzieje, że będzie
tak dalej.
Dziennikarz: Już jutro mecz z Gorzowską Stalą,
a dosyc sensacyjnie w wyjsciowym składzie narazie pana
nie ma. Pogodzi się pan z tym, że moze jutro nie pojechac?

Tomasz: To bardzo trudna decyzja, ale nie ja o tym tu decyduje.
Napewno jest mi trochę szkoda, bo myśle że poradziłbym sobie
ze słabym przeciwnikiem z Gorzowa no ale cóz... to trener
o tym decyduje a nie ja.
Dziennikarz: W takim razie dziękuje za wywiad i
życzę szybkiego powrotu do optylanej jazdy

Tomasz: Dziękuje Bardzo.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#10 2009-01-21 19:11:17

Uszatek

Junior

7744774
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 453
Punktów :   

Re: Wywiady z Zawodnikami

"WYWIAD Z RZESZOWSKĄ MŁODĄ GWIAZDĄ!!!"



Dziennikarz: Witam Czy mógłbym przeprowadzić z Tobą wywiad?
Rafał Wilk: Oczywiście.
Dziennikarz: Wszyscy wróżą tobię wyśmienitą sportową karierę, co Ty sądzisz o swojej karierze?
Rafał: Narazie moja kariera wygląda wyśmienicie jest dopiero rok po zdaniu Licnencji a już tak dobrze jeżdżę.
Dziennikarz: W Polsce tobie bardzo dobrze idzie jesteś wraz z Artiomem Łagutą podporą Stali ale nie jeździsz w Lidze Brytyjskiej. Czy chciałbyś startować na Wyspach?
Rafał: Na Wyspach bardzo bym chciał startować bo jak to się mówi aby młody żużlowieć rozwinął się na 100 Procent potrzebne jest jak najwięcej startów.
Dziennikarz: W GPJ(Grand Prix Juniorów przyp.redaktor) zupełnie Ci się nie wjedzie w pierwszych dwóch rundach po 6pkt. to bardzo mało jak na Twoją osobę co się stało że nie jeździsz jak w Polsce?
Rafał: W GPJ niewiem dlaczego tak zawodzę, dopiero w tej rundzie udało mi się dojść do Półfinału lecz i tak odpadłem a w pierwszych dwóch rundach chyba nieudało Nam czyli Mi i mojemu Mechanikowi spasować motoru z torem i chyba dlatego takie słabe występy.
Dziennikarz: Czy chciałbyś zostać powołany do Kadry Narodowej?
Rafał: Bardzo bym chciał. Przepraszam ale muszę jechać na trenning, Dowidzenia.
Dziennikarz: Dowidzenia a także powodzenia życzę.

pokolorawane przez Czikiego ;*

Offline

 

#11 2009-03-31 16:46:17

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Zawodnikami

..:: Wywiad z Leight'em Adamsem - Unia Leszno ::..



Dziennikarz: Witam

L.Adams: Witam również
.

Dziennikarz: Ostatnimi czasy pańska forma jest daleka od idealnej. Jedynie jeden zdobyty punkt w Grand Prix Słoweni, jedna wygrana z Leszczyńską Unią w play-off a przecież mineło już 5 meczy, czy to odbija się na psychikę?

L.Adams: Moja forma nie jest idealna ale nie każdy jest automatem do jeżdzenia i zdobywa co mecz komplety punktów. Napewno zgodzę się, że zawaliłem ostatnie tygodnie ale poprostu nie ma tego przyczyny, przeżywam to bardzo, gdyż każdy miewa czasami takie wpadki i jest to bardzo trudne dla zawodnika ale trzeba siadać na motor i jechać dalej.


Dziennikarz: Tak ale na pańskiej 'wpadce' formy nie skorzystała Unia Leszno która jest pańskim pracodawcą i raczej medal już nie jest w zasięgu ręki vice-mistrzów polski, a napewno jest to rozczarowanie.

L.Adams: Czy ja wiem? Nikt w sztabie szkoleniowym nie zarzuca mi braku punktów oraz innych nieprzyjemnych rzeczy. Poprostu większość drużyny przechodzi lekki kryzys a na medale nie zawsze jest czas. Lepiej w jednym sezonie nic nie zdobyć i za rok wywalczyć złoto niż cały czas zdobywać brązy czy srebra.


Dziennikarz: Czyli w takim razie mamy rozumieć, że jak zawsze sezon 2009 spędzi pan w Lesznie?

L.Adams: Tak. Leszna mam zamiar nigdy nie opuszczać. Tu panuje świetna atmosfera i nigdzie indziej nie było mi lepiej niż tu. Mam nadzieje, że sztab poczyni duże kroki ku zdobyciu złota, chodzi mi oczywiście o transfery i za rok będziemy nie do pokonania.


Dziennikarz: Dzisiajesza wygrana z Bydgoską Polonią okazała się pierwszą w rundzie play-off, i odebrała biało-czerwonym szanse na mistrzostwo, cieszy się pan z wygranej?

L.Adams: A kto się z wygranych nie cieszy? Napewno podbudowało nas to, bo w ostatnich meczach nie pokazaliśmy niczego specjalnego i byliśmy lekko załamani.


Dziennikarz: W takim razie życzę powodzenia w sezonie 2009.

L.Adams: Dziękuję.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl