...:::CzikitaMenager2008:::...

Żużlowy Menager

Ogłoszenie


#1 2008-10-13 16:54:40

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Wywiady z Menagerami

...


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#2 2008-10-13 17:17:38

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Menagerami

Wywiad z Prezesem CKM'u - Uszatkiem



Dziennikarz: Witam, mogę przeprowadzić z panem wywiad ?
Uszatek: Tak.
Dziennikarz: Dziękuje bardzo Jak ocenia pan siłe pańskiej kadry na zbliżający się sezon ?
Uszatek: Moim Zdaniem mam Bardzo Wyrównany skład.
Dziennikarz: Już za pare godzin mecz z mistrzem polski Unią Leszno. Jaki obstawia pan wynik ?
Uszatek: Nie wiem nieobliczalne są Obydwie Drużyny.
Dziennikarz: Kapitanem drużyny został Nicki Pedersen, dlaczego właśnie on ?
Uszatek: Nicki ponieważ iż Moim niewybitnym Zdaniem ma Najlepsze Predyspozycje na Kapitana i "Przewodniczącego" Zespołu.
Dziennikarz: To jeszcze ostatnie pytanie. Kto awansuje do e-ligi ?
Uszatek: Moim Zdaniem Awansuje Polonia Bydgoszcz a w Barażach KM Ostrów.
Dziennikarz: Acha, dziękuje za wywiad.
Uszatek: Prosze Bardzo.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#3 2008-10-18 22:26:39

..::Mod::..SpeedBlue

Moderator

3044566
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 848
Punktów :   12 

Re: Wywiady z Menagerami

Wywiad Z Prezesem GKS'u - Czikitą

Dziennikarz: Witam, mogę przeprowadzić z panem wywiad ?
Czikita: Jasne
Dziennikarz: Dzięki bardzo. Jak ocenia pan pańską kadrę zawodniczą na ten sezon, czy są dostatecznie przygotowani ?
Czikita: Po pierwszych spotkaniach z Lokomotivem oraz w Bydgoszczy myślę że zawodnicy są przygotowani odpowiednio. Miejmy nadzieje że będzie już tak do końca sezonu.
Dziennikarz: Dzisiaj pańska druzyna doznała porażki na torze w Bydgoszczy, co pan sądzi o tym meczu ?
Czikita: Hmm... mecz prowadzony był przez dłuższy czas mniej więcej równie. Niestety nie wytrzymaliśmy kondycyjnie całego spotkania i koncówka nie poszła po naszej myśli. Mimo porażki jedynie 6 punktami jestem opytmistycznej myśli gdyż wszyscy wiemy że tu toczy się walka o bonus a nie o wygraną na wyjeździe.
Dziennikarz: Pańską decyzją kapitanem zespołu został Magnuss "Zorro" Zetterstroem, wszyscy kibice, jak i dziennikarze zastanawiają się co skłoniło pana do takiej decyzji ?
Czikita: Nie ma się co zastanawiać, Magnuss jest świetnym zawodnikiem, ma swój wiek jak i wielkie doświadczenie. To on w parku maszyn pociesza zawodników, zagrzewa do walki i to pomaga zespołowi. Dlatego nie zastanawiałem się długo tylko odrazu wybrałem Zettestroema.
Dziennikarz: Najsłabszym punktem w pańskiej drużynie jest kadra juniorska, jak zamierza pan temu zaradzić ?
Czikita: Tak, kadra juniorska jest beznadziejna. W Najbliższych kolejkach mamy zasilić się dwoma juniorami, nazwisk oczywiście nie bede ujawniał, lecz miejmy nadzieje że może Billy Forsberg lub inny junior się "obudzi" i nie będzie trzeba szukać wzmocnień.
Dziennikarz: No i ostatnie pytanie, kto według pana spadnie w tym roku z Ekstraligi i zasili I ligę, a która z ekip I ligowych awansuje do Ekstraligi ?
Czikita: Z ekstraligi powinna spaść Unia Tarnów oraz Rzeszowska Stal w barażach tak mi się wydaje. Gdyby nie ujemne punkty Ostrowian to oni byliby faworytami do awansu a tak myśle że powalczą oto Polonia Bydgoszcz z Gdańskim Wybrzeżem.
Dziennikarz: Dziękuje bardzo za wywiad, i życzę sukcesów.
Czikita: Dziękuje również.

Offline

 

#4 2008-10-27 22:14:58

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Menagerami

Wywiad Z Prezesem ZKŻ'u - Michałem

Dziennikarz: Witam. Czy mogę przeprowadzić z panem wywiad?
Michał: Dzien Dobry. Prosze bardzo xD
Dziennikarz: Jest pan nowo mianowanym prezesem Zielono Górskiego klubu co pan na to?
Michał: bardzo sie ciesze ze objalem taki klub jakim jest zielona gora, w tym sezonie mam wyznaczony cel ktorego postaram sie spelnic i utrzymac druzyne w E-lidze.
Dziennikarz: Przed chwilką zakończyło się spotkanie wygrane z Stalą Rzeszów szczere gratulacje.
Michał: dziekuje ale widzial pan nie ma rownego skladu
Dziennikarz: Wiadomo już że działacze klubu ZKŻ stawiają jasne cele - walka o medale (na co klub zdecydowanie stać) a tymczasem pan wyznacza cele utrzymać się w lidze, przecież ZKŻ zajmuje w tej chwili drugie miejsce. Obecna drużyna jest w stanie zdobyć medal?
Michał: Jesli zengota utrzyma swoja fenomenalna dyspozycje to moze jest szansa chociaz podkreslam nie wzmocnilismy sie wogole przed sezonem. brakuje nam zawodnika ktory zastapi rymela
Dziennikarz: W klubie zdecydowanie zawodzi Niels Krisitian Iversen (uczestnik GP) a dzisiaj całkiem dobrze spisał się Adrian Rymel. Jest szansa że zastąpi bardziej doświadczonego kolege z zespołu w podst. składzie?
Michał: Zengota i walasek pojechali bardzo dobrze reszta troche odstawala od tych dwoch zawodnikow a tak nie powinno byc w meczu kiedy jedziemy z druzyna z dolnej czesci tabeli. Jeszcze chcialem dodać ze iversen dzis mnie bardzo zawiodl, nie spodziewalem sie tak slabego wystepu
Dziennikarz: Acha to jeszcze jedno pytanie. Jakie obstawia pan podium w tym sezonie?
Michał: Mysle ze final odbedzie sie miedzy Unibaxem a Czestochowa. 3 miejsce zajmie druzyna slabsza od tych 2 ;p logiczne xd
Dziennikarz: Acha. Dziękuje bardzo za wywiad i życze powodzenia
Michał: no dzieki do nastepnego razu


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#5 2008-11-15 16:56:55

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Menagerami

Wywiad z Coreyem - Menagerem Rzeszowskiej Stali



Dziennikarz: Witam, udzielisz wywiadu?
Corey: Jasne. Nie ma sprawy.
Dziennikarz: Mineła już połowa sezonu. Pańska drużyna zajmuje obecnie przedostatnie miejsce po jedynej wygranej na własnym torze z Unią Tarnów. Troszkę to słabo. Co pan na to powie?
Corey: Ogolnie brakuje nam lidera z prawdziwego zdarzenia. Myslelismy ze bedzie nim Scoot NIchols a on ma najslabszy sezon od paru lat
Corey: Mam nadzieje ze koncowka bedzie nalezec do niego !!!!
Dziennikarz: Miejmy nadzieje że się Scotti obudzi, lecz poza Stalą Gorzów na szóstym miejscu pozostałe drużyny są chyba poza zasięgiem...?
Corey: Dokladnie jest tak jak pan mowi. my bedziemy chcieli wygrac u siebie ze Stala Gorzow i zdobyc bonusa wtedy jest szasna na wyprzedzecie ekipy Tomasza Golloba.
Dziennikarz: Zbliża się rewanż z Unią Tarnów. Jakie nastawienie i morale w zespole?
Corey: Nastroje są bojowe i jedziemy po 3 pkt
Dziennikarz: W Tarnowie niemiłosiernie mocny jest Janusz Kołodziej. Obawiacie się kogoś pozanim?
Corey: Mocny jest takze Klecha bo było widac jak pojechal u nas. Ale ogolnie wszyscy zawodnicy sa w naszym zasiegu nawet Janusz Kołodziej na swoim torze. I wszystko zrobimy zeby wygrac, a Kołodziej na pewno nie zdobedzie kompletu :)
Dziennikarz: Wygrana na torze przeciwnika i ewentualna porażka Gorzowian na własnym torze z Unibaxem da wam upraginione szóste miejsce, było by to napewno wielkie święto?
Corey: Nie patrzymy na innych tylko liczymy tylko na siebie i na swoich zawodników. I oczywiscie kibicow, ktorzy licznie wybieraja sie na derby do Tarnowa. A Gorzów niech sie martwi bo my chyba mamy lepszy terminarz rundy rewanzowej i jest wielka szansa na 6 miejsce i spokojny byt na przyszly sezon.
Corey: A świeto to bedzie jak wygramy w Tarnowie bo wiadomo ze to bedzie swieta wojna :)
Dziennikarz: To w takim razie życzę powodzenia i dziękuje za wywiad :)
Corey: Dziękuje również


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#6 2009-01-30 18:59:38

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Menagerami

Wywiad z Corey'em - Menadżerem Rzeszowskiej Stali



Dziennikarz: Witam, przeprowadzisz ze mną wywiad?
Corey: Witam, przeprowadzisz ze mną wywiad?
Dziennikarz: Jak ocenisz swoją pozycje w tabeli ligowej?
Corey: Mamy świetną pozycje wyjściową. Mielismy trudne
mecze na wyjezdzie ale teraz juz powinno być łatwiej.
Wszystko idzie zgodnie z planem.
Dziennikarz: Wszystko idzie zgodnie z planem - czyli?
Walka o awans wydaje się być w zasięgu ręki?
Corey: Oczywiście walczymy o awans i mamy nadzieje
ze się uda nam awansowac. Runde rewanżową mamy łatwiejszą.
Dziennikarz: Jak ocenia pan sytuacje ligową innych drużyn?
min. RKM Rybnik czy chociażby Lokomotivu Daugavpils.
Corey: Jak dla mnie to są zaskoczeniem in plus.
Ponieważ niespodziewałem sie że tak świetnie rozpoczną sezon,
bo jak narazie Rybnik jest rewelacją sezonu.
Dziennikarz: Prawda, Rybniczanie są zaskoczeniem sezonu
chociaż osobiście dopatrywał bym się większego zaskoczenia
u boku drużyny z Daugavpils, co pan o tym sądzi?
Corey: Oba  zespoły są zaskoczeniem ale dla mnie bardziej
Rybnik nas zadziwił szczególnie wygraną z nami w Rybniku.
Dostalismy niezłe baty !
Dziennikarz: Acha, w takim razie dziękuje za wywiad i życzę
powodzenia.
Corey: Dziekuje ślicznie i zapraszam kibiców na mecze do Rzeszowa


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#7 2009-02-23 19:54:02

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Menagerami

Wywiad z Delejtem - Menadżerem Apatoru Toruń



- Tak więc Witam Ciebie Delejcie.. Pierwsze pytanie zadam jasne. Jaka atmosfera panuje w tej chwili w klubie z Torunia?

- Atmosfera nie jest zła, liczymy w tej chwili pieniądze, bo zbliża się czas kontraktów. Jednak mogła by być lepsza - wtedy byśmy już mogli doliczyć sumę za zdobycie mistrzostwa.

- Już po niespełna dwunastu kolejkach czasy na przedłużenia kontraktów? Nie wydaję Ci się, że jest to za szybko? Przecież trzeba jeszcze dokończyć runde zasadniczą, rune play-off.. trochę tego jest.

- Ale pieniądze trzeba liczyć już teraz.

- No dobrze, tak więc zadam Ci kolejne bardzo irytujące mnie pytanie od kilku dni. W poprzednim sezonie wasza drużyna miała solidnego juniora. W tym sezonie już ta pozycja nie jest taka śliczna i nie wydaje się być w najbliższych latach. Jaki macie zamiar aby to poprawić?

- W trakcie przygotowań do przyszłego sezonu najbardziej intensywne treningi będzie miał Emil Pulczyński, liczymy, że pociągnie naszą juniorkę w przyszłym roku. Oczywiście będziemy starać się "zorganizować" jakiegoś dobrego zagranicznego juniora i kolejna dwójka z toruńskiej szkółki będzie starała się o zdanie egzaminu na licencję żużlową.

- A co w takim razie z Patrykiem Pawlaszczykiem i Chrisem Millsem? Są oni skazani już na odejście?

- W 2010 roku obaj kończą 22 lata. Niewykluczone, że Patryk otrzyma ofertę przedłużenia kontraktu i będzie "grzał ławę" lub pójdzie na wypożyczenie. Ale to zależy tylko od tego, czy dostaniemy godne oferty transferowe za niego z innych klubów.

- A co ze składem seniorskim? Ja dobrze wiemy zawodzi pana Hans Andersen, do tego niepewny Theo Pijper i znajduje się luka w składzie? Jak zdołacie ją zastąpić?

- Napewno "Fantastyczna Czwórka", jak już ochrzcili ich toruńscy kibice, czyli Skórnicki, Jaguś, Holder, Sullivan, zostanie w zespole. O Hansa Andersena zapytanie wysłało już kilka pierwszoligowych zespołów, a także dwa ekstraligowe, więc nie będziemy go na siłę trzymać, jak znajdą się dobre oferty. Co do Pijpera - Holender z niemiecką licencją zostaje na pewno w zespole.

- W takim razie życzę powodzenia.

- Dziękuje bardzo.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#8 2009-03-22 00:01:45

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Menagerami

Wywiad ze SpeedBlue - Prezesem RKM Rybnik



Dziennikarz: Witam
Speedblue: Witam

Dziennikarz: Odszedłeś z Polskiego Związku Motorowego, jakie są tego przyczyny?
SpeedBlue: Główną przyczyną było rozwijające się życie prywatne oraz problemy w szkole, ale wolałbym o tym nie rozmawiać... Ale zamierzam cały czas brać aktywny udział w związku, mimo że nie jestem już jego członkiem

Dziennikarz: W takim razie życzmy powodzenia. A jeżeli chodzi o klub RKM? Zdecydowanie ostatnie mecze pokazały, że raczej awans w tym sezonie do e-ligi jest poza waszym zasięgiem. Zgodzisz się z tym?
SpeedBlue: Nie do końca się z tym zgadzam, ponieważ sam mecz z Rzeszowem pokazał, że jesteśmy mocni, niestety coś mi odbiło przed meczem z Lokomotivem i postanowiłem, że w meczu pojedzie tzw. "drugi garnitur" i to był mój głupi błąd, bo mecz było można wygrać.

Dziennikarz: Tak. Media były zszokowane takim składem w meczu z Lokomotivem. Jak wytłumaczysz taki błąd? Przecież jesteś doświadczonym menadżerem...
SpeedBlue: Po porażce z Ostrowem przestałem wierzyć, że moja drużyna coś potrafi i chciałem, żeby zachowali jak najlepsze statystyki. Popełniłem błąd i bardzo tego żałuję.

Dziennikarz: No to w takim razie nie powiesz, że ten błąd może kosztować Was awans do e-ligi, bo w tej chwili macie na to bardzo małe szanse.
SpeedBlue: To jest pańskie zdanie, po wygranej z Rzeszowem, która miała ogromne rozmiary, w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera i myślę, że stać nas na baraże, nie pozwolimy aby do E-Ligi awansowała zagraniczna drużyna.

Dziennikarz: No to pytanie odnośnie transferów. Wiadomo już kto będzie bronił barw RKMu w nowym sezonie? Chodzi oczywiście o nowe nazwiska.
SpeedBlue: Mam na oku kilku zawodników, ale nie zdradzę ich nazwisk, żeby zainteresowanie nie wzrosło. Głównie moja polityka transferowa zależeć będzie od tego, czy uzyskamy awans, czy nie. Mogę jedynie zdradzić, że w klubie na 100% zostaje Rune Holta.

Dziennikarz: W takim razię dziękuje za wywiad
SpeedBlue: Nie ma za co.


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

#9 2009-04-06 17:12:42

..::Admin::..Czikita

Żółw Nindża

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 1903

Re: Wywiady z Menagerami

WYWIAD Z KRZYCHEM - START GNIEZNO



Witam
Witam

Jakie są pańskie pierwsze wrażenia z przejęcie klubu z Gniezna?
Przede wszystkim długi finansowe. Porządne braki kadrowe. I bardzo słaba nawierchnia toru

No to można spodziewać się po nowym menadżerze jakiś efektów pracy w kierunku zmiany tych rzeczy na pozytywne?
Tak jak najbardziej. Staram się ułożyć równe skład walczący o awans do e-ligi. Zawiązanie kontraktu z porządnym sponsorem to też jest priorytet. W planach mam też remont stadionu

Mowa o transferach. Czy może pan powiedzieć coś więcej na ten temat?
Myśle, że informacja o próbach sprowadzenia Iversena, jednego Rosjanina i dwóch Polaków w zupełności wystarczy

cdn...


http://i40.tinypic.com/o52jo3.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl