Żużlowy Menager
Moderator
UNIA LESZNO 54
1. Leigh Adams............... 3 3 3 3 - - 12
2. Marcin Rempała............ 2* 3 D 1 2* - 8+2
3. Daniel Jeleniewski........ 2* 2 2 3 3 - 12+1
4. Adam Czechowicz........... 3 1* D 1 - - 5+1
5. Maciej Janowski........... 2 3 1* 3 2* - 11+2
6. James Holder.............. 1 0 1 2 2* - 6+1
7. Michał Barman............. 0 0 - - - - 0
8.
POLONIA BYDGOSZCZ 36
1. Mateusz Jurga............. 0 0 0 2 - - 2
2. Renat Gafurov............. 1 3 3 2 0 - 9
3. Krzysztof Jabłoński....... D 0 2 - - - 2
4. Damian Adamczak........... 1 2 1* 1 - - 5+1
5. Mateusz Szczepaniak....... 1 1* 1 0 0 - 3+1
6. Dominik Górny............. 2* 3 2 3 0 - 10+1
7. Emil Sajfutdinov.......... 3 0 1 1 - - 5
8.
No. Results UN PO UN PO
1: Emil Sajfutdinov, Dominik Górny, James Holder, Michał Barman................... 1 5 1 5
2: Leigh Adams, Marcin Rempała, Renat Gafurov, Mateusz Jurga...................... 5 1 6 6
3: Adam Czechowicz, Daniel Jeleniewski, Damian Adamczak, Krzysztof Jabłoński (D).. 5 1 11 7
4: Dominik Górny, Maciej Janowski, Mateusz Szczepaniak, James Holder.............. 2 4 13 11
5: Renat Gafurov, Daniel Jeleniewski, Adam Czechowicz, Mateusz Jurga.............. 3 3 16 14
6: Maciej Janowski, Damian Adamczak, James Holder, Krzysztof Jabłoński............ 4 2 20 16
7: Marcin Rempała, Dominik Górny, Mateusz Szczepaniak, Michał Barman.............. 3 3 23 19
8: Renat Gafurov, James Holder, Maciej Janowski, Mateusz Jurga.................... 3 3 26 22
9: Leigh Adams, Krzysztof Jabłoński, Damian Adamczak, Marcin Rempała (D).......... 3 3 29 25
10: Dominik Górny, Daniel Jeleniewski, Mateusz Szczepaniak, Adam Czechowicz (D).... 2 4 31 29
11: Leigh Adams, James Holder, Damian Adamczak, Emil Sajfutdinov................... 5 1 36 30
12: Daniel Jeleniewski, Mateusz Jurga, Adam Czechowicz, Dominik Górny.............. 4 2 40 32
13: Maciej Janowski, Renat Gafurov, Marcin Rempała, Mateusz Szczepaniak............ 4 2 44 34
14: Leigh Adams, Marcin Rempała, Emil Sajfutdinov, Mateusz Szczepaniak............. 5 1 49 35
15: Daniel Jeleniewski, Maciej Janowski, Emil Sajfutdinov, Renat Gafurov........... 5 1 54 36
Offline
Administrator
STAL GORZÓW 48
1. Piotr ¦widerski........... 1* 3 0 2 1* - 7+2
2. Claus Vissing............. 2 0 3 1* 2 - 8+1
3. Rafał Okoniewski.......... 3 2 0 3 0 - 8
4. Peter Karlsson............ 0 0 2 2* - - 4+1
5. Fredrik Lindgren.......... 3 3 3 2 3 - 14
6. Damian Paruzel............ 3 1 1 1* - - 6+1
7. Damian Czikita............ 1 0 - - - - 1
8.
APATOR TORUŃ 42
1. Adam Skórnicki............ 3 3 2 1 0 1* 10+1 - Indywidualny Mistrz Polski, proszę państwa...
2. Robert Mi¶kowiak.......... 0 1* - - - - 1+1
3. Chris Holder.............. 2 U 2 3 3 2 12
4. Wiesław Jagu¶............. 1* 2 Cz 0 - - 3+1 - a tego to Paruzel za plecami przywozi...
5. Ryan Sullivan............. 2 2 3 D 3 - 10
6. Jakub Jagu¶............... 2 0 - - - - 2
7. Emil Pulczyński........... WU 1* 1 0 - - 2+1
8. Patryk Pawlaszczyk........ 1 1* - - - - 2+1
No. Results ST AP ST AP
1: Damian Paruzel, Jakub Jagu¶, Damian Czikita, Emil Pulczyński (WU)..... 4 2 4 2
2: Adam Skórnicki, Claus Vissing, Piotr ¦widerski, Robert Mi¶kowiak...... 3 3 7 5
3: Rafał Okoniewski, Chris Holder, Wiesław Jagu¶, Peter Karlsson......... 3 3 10 8
4: Fredrik Lindgren, Ryan Sullivan, Damian Paruzel, Jakub Jagu¶.......... 4 2 14 10
5: Adam Skórnicki, Rafał Okoniewski, Patryk Pawlaszczyk, Peter Karlsson.. 2 4 16 14
6: Fredrik Lindgren, Wiesław Jagu¶, Damian Paruzel, Chris Holder (U)..... 4 2 20 16
7: Piotr ¦widerski, Ryan Sullivan, Emil Pulczyński, Claus Vissing........ 3 3 23 19
8: Fredrik Lindgren, Adam Skórnicki, Robert Mi¶kowiak, Damian Czikita.... 3 3 26 22
9: Claus Vissing, Chris Holder, Patryk Pawlaszczyk, Piotr ¦widerski...... 3 3 29 25
10: Ryan Sullivan, Peter Karlsson, Emil Pulczyński, Rafał Okoniewski...... 2 4 31 29
11: Chris Holder, Piotr ¦widerski, Damian Paruzel, Wiesław Jagu¶.......... 3 3 34 32
12: Rafał Okoniewski, Peter Karlsson, Adam Skórnicki, Emil Pulczyński..... 5 1 39 33
13: Chris Holder, Fredrik Lindgren, Claus Vissing, Ryan Sullivan (D)...... 3 3 42 36
14: Ryan Sullivan, Claus Vissing, Piotr ¦widerski, Adam Skórnicki......... 3 3 45 39
15: Fredrik Lindgren, Chris Holder, Adam Skórnicki, Rafał Okoniewski...... 3 3 48 42
Cios w plecy... Czy to ja jestem tak słaby, czy oni tak mocni? Czas pokaże. Ale o ile dobrze pamiętam, w sparingu przed sezonem 2009 też z nimi przegrałem w Gorzowie...
Offline
Administrator
START GNIEZNO 19
1. Zdenek Simota............. 0 1 1 - - - 2
2. Sebastian Ułamek.......... 3 0 0 - - - 3
3. Freddie Eriksson.......... 0 - - - - - 0
4. Jonas Davidsson........... 1 2 - - - - 3
5. Marcin Jędrzejewski....... 0 2 3 2 - - 7
6. Marcel Kajzer............. 1* 1 0 0 - - 2+1
7. Łukasz Lipiński........... 2 - - - - - 2
8. Paweł Ratajszczak......... - - - - - - 0
APATOR TORUŃ 35
1. Adam Skórnicki............ 1* 3 3 - - - 7+1
2. Robert Mi¶kowiak.......... 2 1 1 - - - 4
3. Chris Holder.............. 3 3 2* - - - 8+1
4. Wiesław Jagu¶............. 2* 1 3 - - - 6+1
5. Ryan Sullivan............. 3 2 - - - - 5
6. Jakub Jagu¶............... D 2* 0 - - - 2+1
7. Emil Pulczyński........... 3 - - - - - 3
8. Patryk Pawlaszczyk........ - - - - - - 0
No. Results ST AP ST AP
1: Emil Pulczyński, Łukasz Lipiński, Marcel Kajzer, Jakub Jagu¶ (D)...... 3 3 3 3
2: Sebastian Ułamek, Robert Mi¶kowiak, Adam Skórnicki, Zdenek Simota..... 3 3 6 6
3: Chris Holder, Wiesław Jagu¶, Jonas Davidsson, Freddie Eriksson........ 1 5 7 11
4: Ryan Sullivan, Jakub Jagu¶, Marcel Kajzer, Marcin Jędrzejewski........ 1 5 8 16
5: Adam Skórnicki, Jonas Davidsson, Robert Mi¶kowiak, Sebastian Ułamek... 2 4 10 20
6: Chris Holder, Marcin Jędrzejewski, Wiesław Jagu¶, Marcel Kajzer....... 2 4 12 24
7: Marcin Jędrzejewski, Ryan Sullivan, Zdenek Simota, Jakub Jagu¶........ 4 2 16 26
8: Adam Skórnicki, Marcin Jędrzejewski, Robert Mi¶kowiak, Marcel Kajzer.. 2 4 18 30
9: Wiesław Jagu¶, Chris Holder, Zdenek Simota, Sebastian Ułamek.......... 1 5 19 35
Mecz przerwano po 9 biegach z powodu opadów deszczu xDD (czytaj: znudziło mi się )
Offline
Żółw Nindża
START GNIEZNO 43
1. Freddie Eriksson.......... 0 1 0 2 - - 3
2. Sebastian Ułamek.......... 2 3 3 1 0 - 9
3. Zdenek Simota............. 3 2 3 N2 2 - 10
4. Marcin Jędrzejewski....... 1 0 2* 1* - - 4+2
5. Jonas Davidsson........... 3 2 2 0 3 - 10
6. Marcel Kajzer............. Wu - - - - - 0 (I)
7. Łukasz Lipiński........... 2 0 1* 1* 2 0 6+2
8. Paweł Ratajszczak......... 1* - - - - - 1+1
GKS WYBRZEZE GDANSK 46
1. Krzysztof Kasprzak........ 3 1 W 3 1* - 8+1
2. Robert Kasprzak........... 1 3 3 2* 3 - 12+1
3. Kyle Legault.............. 2 3 2 0 2 - 9
4.
5. Robert Ko¶ciecha.......... 2 2 1 3 - - 8
6. Damian Sperz.............. 3 1* 0 0 0 - 4+1
7.
8. Chris Mills............... N2 1* 3 1 - - 5+1
No. Results ST GK ST GK
1: Damian Sperz, Łukasz Lipiński, Marcel Kajzer (Wu).......................... 2 3 2 3
2: Krzysztof Kasprzak, Sebastian Ułamek, Robert Kasprzak, Freddie Eriksson.... 2 4 4 7
3: Zdenek Simota, Kyle Legault, Marcin Jędrzejewski........................... 4 2 8 9
4: Jonas Davidsson, Robert Ko¶ciecha, Damian Sperz, Łukasz Lipiński........... 3 3 11 12
5: Robert Kasprzak, Zdenek Simota, Krzysztof Kasprzak, Marcin Jędrzejewski.... 2 4 13 16
6: Kyle Legault, Jonas Davidsson, Paweł Ratajszczak, Chris Mills (N2)......... 3 3 16 19
7: Sebastian Ułamek, Robert Ko¶ciecha, Freddie Eriksson, Damian Sperz......... 4 2 20 21
8: Robert Kasprzak, Jonas Davidsson, Łukasz Lipiński, Krzysztof Kasprzak (W).. 3 3 23 24
9: Sebastian Ułamek, Kyle Legault, Chris Mills, Freddie Eriksson.............. 3 3 26 27
10: Zdenek Simota, Marcin Jędrzejewski, Robert Ko¶ciecha, Damian Sperz......... 5 1 31 28
11: Chris Mills, Freddie Eriksson, Łukasz Lipiński, Kyle Legault............... 3 3 34 31
12: Krzysztof Kasprzak, Łukasz Lipiński, Marcin Jędrzejewski, Damian Sperz..... 3 3 37 34
13: Robert Ko¶ciecha, Robert Kasprzak, Sebastian Ułamek, Jonas Davidsson....... 1 5 38 39
14: Jonas Davidsson, Kyle Legault, Krzysztof Kasprzak, Łukasz Lipiński......... 3 3 41 42
15: Robert Kasprzak, Zdenek Simota, Chris Mills, Sebastian Ułamek.............. 2 4 43 46
Offline
Moderator
RKM RYBNIK 51
1. Ryan Fischer.............. 3 3 0 1 2 - 9
2. Krzysztof Buczkowski...... 1 2* 3 1 - - 7+1
3. Billy Janniro............. 1 0 - - - - 1
4. Antonio Lindbaeck......... 3 2 1 2* F - 8+1 (I)
5. Rune Holta................ 2 3 3 3 3 - 14
6. Jakub Jagu¶............... 3 F F - - - 3 (I)
7. Szymon WoĽniak............ 2* 1 0 - - - 3+1
8. Michał Mitko.............. 3 3 0 - - - 6
GKS Wybrzeże Gdańsk
1. Robert Ko¶ciecha.......... 2 1 0 R - - 3
2. Robert Kasprzak........... 0 3 2 0 1 - 6
3. Kyle Legault.............. 2 1* 2 3 1* - 9+2
4. Chris Mills............... 0 2 1* 2* 2 - 7+2
5. Krzysztof Kasprzak........ 3 0 2 2 3 - 10
6. Damian Sperz.............. 1 1 1 0 1 - 4
7.
8.
No. Results RK GK RK GK
1: Jakub Jagu¶, Szymon WoĽniak, Damian Sperz.............................. 5 1 5 1
2: Ryan Fischer, Robert Ko¶ciecha, Krzysztof Buczkowski, Robert Kasprzak.. 4 2 9 3
3: Antonio Lindbaeck, Kyle Legault, Billy Janniro, Chris Mills............ 4 2 13 5
4: Krzysztof Kasprzak, Rune Holta, Damian Sperz, Jakub Jagu¶ (F).......... 2 4 15 9
5: Robert Kasprzak, Antonio Lindbaeck, Robert Ko¶ciecha, Billy Janniro.... 2 4 17 13
6: Rune Holta, Chris Mills, Kyle Legault, Jakub Jagu¶ (F)................. 3 3 20 16
7: Ryan Fischer, Krzysztof Buczkowski, Damian Sperz, Krzysztof Kasprzak... 5 1 25 17
8: Rune Holta, Robert Kasprzak, Szymon WoĽniak, Robert Ko¶ciecha.......... 4 2 29 19
9: Krzysztof Buczkowski, Kyle Legault, Chris Mills, Ryan Fischer.......... 3 3 32 22
10: Michał Mitko, Krzysztof Kasprzak, Antonio Lindbaeck, Damian Sperz...... 4 2 36 24
11: Kyle Legault, Chris Mills, Ryan Fischer, Szymon WoĽniak................ 1 5 37 29
12: Michał Mitko, Antonio Lindbaeck, Damian Sperz, Robert Ko¶ciecha (R).... 5 1 42 30
13: Rune Holta, Krzysztof Kasprzak, Krzysztof Buczkowski, Robert Kasprzak.. 4 2 46 32
14: Krzysztof Kasprzak, Ryan Fischer, Robert Kasprzak, Michał Mitko........ 2 4 48 36
15: Rune Holta, Chris Mills, Kyle Legault, Antonio Lindbaeck (F)........... 3 3 51 39
Offline
Adept
2009-04-08
START KRONOPOL GNIEZNO 40
1. Freddie Eriksson.......... 0 1 0 - - - 1
2. Sebastian Ułamek.......... 2 1 0 - - - 3
3. Zdenek Simota............. 3 1* 0 1 0 2 7+1
4. Marcin Jędrzejewski....... 0 2 3 3 2 - 10
5. Jonas Davidsson........... 2* 3 3 3 1 0 12+1
6. Marcel Kajzer............. 1 3 R 2 1* - 7+1
7. Łukasz Lipiński........... 0 0 - - - - 0
8. Paweł Ratajczak........... Did not ride
POLONIA REEBOK BYDGOSZCZ 50
1. Emil Sajfudtinov.......... 3 3 2 2 3 - 13
2. Mateusz Jurga............. 1 0 1* - - - 2+1
3. Renat Gafurov............. 1* 2 2 3 1 - 9+1
4. Krzysztof Jabłoński....... 2 1* 0 1 - - 4+1
5. Matej Ferjan.............. 1 3 2 3 0 - 9
6. Dominik Górny............. 2* 0 2* 0 1* 3 8+3
7. Damian Adamczak........... 3 2* - - - - 5+1
8.
No. Results ST PO ST PO
1: Damian Adamczak, Dominik Górny, Marcel Kajzer, Łukasz Lipiński.......... 1 5 1 5
2: Emil Sajfudtinov, Sebastian Ułamek, Mateusz Jurga, Freddie Eriksson..... 2 4 3 9
3: Zdenek Simota, Krzysztof Jabłoński, Renat Gafurov, Marcin Jędrzejewski.. 3 3 6 12
4: Marcel Kajzer, Jonas Davidsson, Matej Ferjan, Dominik Górny............. 5 1 11 13
5: Emil Sajfudtinov, Marcin Jędrzejewski, Zdenek Simota, Mateusz Jurga..... 3 3 14 16
6: Jonas Davidsson, Renat Gafurov, Krzysztof Jabłoński, Marcel Kajzer (R).. 3 3 17 19
7: Matej Ferjan, Dominik Górny, Sebastian Ułamek, Łukasz Lipiński.......... 1 5 18 24
8: Jonas Davidsson, Emil Sajfudtinov, Mateusz Jurga, Zdenek Simota......... 3 3 21 27
9: Jonas Davidsson, Renat Gafurov, Freddie Eriksson, Krzysztof Jabłoński... 4 2 25 29
10: Marcin Jędrzejewski, Matej Ferjan, Zdenek Simota, Dominik Górny......... 4 2 29 31
11: Renat Gafurov, Marcel Kajzer, Krzysztof Jabłoński, Freddie Eriksson..... 2 4 31 35
12: Marcin Jędrzejewski, Emil Sajfudtinov, Dominik Górny, Zdenek Simota..... 3 3 34 38
13: Matej Ferjan, Damian Adamczak, Jonas Davidsson, Sebastian Ułamek........ 1 5 35 43
14: Dominik Górny, Zdenek Simota, Marcel Kajzer, Matej Ferjan............... 3 3 38 46
15: Emil Sajfudtinov, Marcin Jędrzejewski, Renat Gafurov, Jonas Davidsson... 2 4 40 50
Ostatnio edytowany przez krzychu117 (2009-04-08 15:12:36)
Offline
Żółw Nindża
GKS WYBRZEZE GDANSK 52
1. Bjarne Pedersen........... 1 3 0 3 3 - 10
2. Kyle Legault.............. D 2* 3 2* 3 - 10+2
3. Magnus Zettestroem........ 0 1 3 1* - - 5+1
4. Krzysztof Kasprzak........ 2 0 2* 2 - - 6+1
5. Tomasz Chrzanowski........ 3 3 3 3 1 - 13
6. Damian Sperz.............. 2 0 - - - - 2
7. Damian Rokita............. Wu 2* 2* D 2* - 6+3
8. Chris Mills............... Did not ride
STAL GORZOW 38
1. Piotr ¦widerski........... 3 3 2 3 2 - 13
2. Adrian Rymel.............. 2* 2* 1* 0 0 - 5+3
3. Rafał Okoniewski.......... 1 1 2 1* 1 - 6+1
4. Peter Karlsson............ 3 D 1* 2 0 - 6+1
5. Fredrik Lindgren.......... 0 1 1 1 - - 3
6. Damian Paruzel............ 1 1 D 0 - - 2
7. Damian Czikita............ 3 0 - - - - 3
8.
No. Results GK ST GK ST
1: Damian Czikita, Damian Sperz, Damian Paruzel, Damian Rokita (Wu).......... 2 4 2 4
2: Piotr ¦widerski, Adrian Rymel, Bjarne Pedersen, Kyle Legault (D).......... 1 5 3 9
3: Peter Karlsson, Krzysztof Kasprzak, Rafał Okoniewski, Magnus Zettestroem.. 2 4 5 13
4: Tomasz Chrzanowski, Damian Rokita, Damian Paruzel, Fredrik Lindgren....... 5 1 10 14
5: Piotr ¦widerski, Adrian Rymel, Magnus Zettestroem, Krzysztof Kasprzak..... 1 5 11 19
6: Tomasz Chrzanowski, Damian Rokita, Rafał Okoniewski, Peter Karlsson (D)... 5 1 16 20
7: Bjarne Pedersen, Kyle Legault, Fredrik Lindgren, Damian Paruzel (D)....... 5 1 21 21
8: Tomasz Chrzanowski, Piotr ¦widerski, Adrian Rymel, Damian Rokita (D).......... 3 3 24 24
9: Kyle Legault, Rafał Okoniewski, Peter Karlsson, Bjarne Pedersen........... 3 3 27 27
10: Magnus Zettestroem, Krzysztof Kasprzak, Fredrik Lindgren, Damian Czikita.. 5 1 32 28
11: Bjarne Pedersen, Peter Karlsson, Rafał Okoniewski, Damian Sperz........... 3 3 35 31
12: Piotr ¦widerski, Krzysztof Kasprzak, Magnus Zettestroem, Damian Paruzel... 3 3 38 34
13: Tomasz Chrzanowski, Kyle Legault, Fredrik Lindgren, Adrian Rymel.......... 5 1 43 35
14: Bjarne Pedersen, Damian Rokita, Rafał Okoniewski, Peter Karlsson.......... 5 1 48 36
15: Kyle Legault, Piotr ¦widerski, Tomasz Chrzanowski, Adrian Rymel........... 4 2 52 38
Offline
Moderator
START GNIEZNO 53
1. Freddie Eriksson.......... W 3 1* - - - 4+1
2. Sebastian Ułamek.......... 2 3 1 3 - - 9
3. Zdenek Simota............. 2 1* 1* 3 2* - 9+3
4. Marcin Jędrzejewski....... 0 2 2 2* 3 - 9+1
5. Jonas Davidsson........... 2 1 2 2* 2* - 9+2
6. Marcel Kajzer............. 3 1* 3 0 2 3 12+1
7. Łukasz Lipiński........... 1 0 - - - - 1
8. Paweł Ratajszczak......... Did not ride
ZKŻ ZIELONA GÓRA 37
1. Tomasz Gollob............. 3 3 - - - - 6
2. Cyprian Cegielski......... 1 0 1 0 1 - 3
3. Grzegorz Walasek.......... 3 2 3 - - - 8
4. Tyron Proctor............. 1 2 0 0 - - 3
5. Grzegorz Zengota.......... 3 3 - - - - 6
6. Adrian Janowski........... 2 U 1* 0 0 - 3+1
7. Artem Wodjakow............ 0 0 1 0 1 - 2
8. Nicolai Klindt............ 3 2 1 0 - - 6
No. Results ST ZK ST ZK
1: Marcel Kajzer, Adrian Janowski, Łukasz Lipiński, Artem Wodjakow........... 4 2 4 2
2: Tomasz Gollob, Sebastian Ułamek, Cyprian Cegielski, Freddie Eriksson (W).. 2 4 6 6
3: Grzegorz Walasek, Zdenek Simota, Tyron Proctor, Marcin Jędrzejewski....... 2 4 8 10
4: Grzegorz Zengota, Jonas Davidsson, Marcel Kajzer, Adrian Janowski (U)..... 3 3 11 13
5: Nicolai Klindt, Marcin Jędrzejewski, Zdenek Simota, Cyprian Cegielski..... 3 3 14 16
6: Marcel Kajzer, Tyron Proctor, Jonas Davidsson, Artem Wodjakow............. 4 2 18 18
7: Sebastian Ułamek, Nicolai Klindt, Adrian Janowski, Łukasz Lipiński........ 3 3 21 21
8: Tomasz Gollob, Jonas Davidsson, Cyprian Cegielski, Marcel Kajzer.......... 2 4 23 25
9: Freddie Eriksson, Grzegorz Walasek, Sebastian Ułamek, Tyron Proctor....... 4 2 27 27
10: Grzegorz Zengota, Marcin Jędrzejewski, Zdenek Simota, Adrian Janowski..... 3 3 30 30
11: Grzegorz Walasek, Marcel Kajzer, Freddie Eriksson, Tyron Proctor.......... 3 3 33 33
12: Zdenek Simota, Marcin Jędrzejewski, Nicolai Klindt, Adrian Janowski....... 5 1 38 34
13: Sebastian Ułamek, Jonas Davidsson, Artem Wodjakow, Cyprian Cegielski...... 5 1 43 35
14: Marcin Jędrzejewski, Jonas Davidsson, Cyprian Cegielski, Artem Wodjakow... 5 1 48 36
15: Marcel Kajzer, Zdenek Simota, Artem Wodjakow, Nicolai Klindt.............. 5 1 53 37
Offline
Żółw Nindża
BÓJCIE SIĘ !
Offline
STAL GORZÓW 46
1. Piotr ¦widerski........... Fx 3 2* 3 2* - 10+2
2. Claus Vissing............. 3 1 3 1* 3 - 11+1
3. Rafał Okoniewski.......... 3 0 3 1 1 - 8
4. Fredrik Lindgren.......... 0 1 2* 3 - - 6+1
5. Peter Karlsson............ 2 1 2 2 0 - 7
6. Damian Paruzel............ 3 0 0 0 - - 3
7. Damian Czikita............ 1 0 - - - - 1
8.
UNIA LESZNO 44
1. Jarosław Hampel........... 2 3 1 2 1 - 9
2. Daniel Jeleniewski........ 1* 2* 3 0 2* - 8+3
3. Daniel Narmark............ 2 3 0 2 3 - 10
4. Marcin Rempała........... 1* 2* 1 1* - - 5+3
5. Leigh Adams............... 3 2 1 3 R - 9
6. Maciej Janowski........... 2 1 0 Fx 0 - 3
7. Michał Barman............. 0 - - - - - 0
8.
No. Results ST UN ST UN
1: Damian Paruzel, Maciej Janowski, Damian Czikita, Michał Barman............ 4 2 4 2
2: Claus Vissing, Jarosław Hampel, Daniel Jeleniewski, Piotr ¦widerski (Fx).. 3 3 7 5
3: Rafał Okoniewski, Daniel Narmark, Marcin Rermpała, Fredrik Lindgren....... 3 3 10 8
4: Leigh Adams, Peter Karlsson, Maciej Janowski, Damian Paruzel.............. 2 4 12 12
5: Jarosław Hampel, Daniel Jeleniewski, Fredrik Lindgren, Rafał Okoniewski... 1 5 13 17
6: Daniel Narmark, Marcin Rermpała, Peter Karlsson, Damian Paruzel........... 1 5 14 22
7: Piotr ¦widerski, Leigh Adams, Claus Vissing, Maciej Janowski.............. 4 2 18 24
8: Daniel Jeleniewski, Peter Karlsson, Jarosław Hampel, Damian Czikita....... 2 4 20 28
9: Claus Vissing, Piotr ¦widerski, Marcin Rermpała, Daniel Narmark........... 5 1 25 29
10: Rafał Okoniewski, Fredrik Lindgren, Leigh Adams, Maciej Janowski (Fx)..... 5 1 30 30
11: Piotr ¦widerski, Daniel Narmark, Marcin Rermpała, Damian Paruzel.......... 3 3 33 33
12: Fredrik Lindgren, Jarosław Hampel, Rafał Okoniewski, Maciej Janowski...... 4 2 37 35
13: Leigh Adams, Peter Karlsson, Claus Vissing, Daniel Jeleniewski............ 3 3 40 38
14: Daniel Narmark, Daniel Jeleniewski, Rafał Okoniewski, Peter Karlsson...... 1 5 41 43
15: Claus Vissing, Piotr ¦widerski, Jarosław Hampel, Leigh Adams (R).......... 5 1 46 44
Offline
GTŻ GRUDZIˇDZ 45
1. Kamil Brzozowski.......... 2 1 X 1* - - 4+1
2. Joonas Kylmaekorpi........ 1* 3 3 2* 3 - 12+2
3. Niklas Klingberg.......... 2 0 3 1 0 - 6
4. Theo Pijper............... F 1 R 3 3 - 7
5. Mariusz Puszakowski....... 1 2 0 3 - - 6
6. Łukasz Czechowicz......... 3 3 0 1 2 0 9
7. Oskar Pieni±żek........... 1 - - - - - 1
8. Nicolai Klindt............ Did not ride
ZKŻ ZIELONA GÓRA 44
1. Tomasz Gollob............. 3 3 3 2 1* - 12+1
2. Rafał Dobrucki............ 0 2* 2* Fx 2 - 6+2
3. Grzegorz Walasek.......... E 3 1* 3 2 - 9+1
4. Adrian Gomólski........... 3 1 2 0 1* - 7+1
5. Adam Kajoch............... Did not ride
6. Tyron PROCTOR............. 2 Fx 0 2 0 - 4
7. Cyprian CEGIELSKI......... 0 2 2 1* 1 - 6+1
8. Adrian JANOWSKI........... Did not ride
No. Results GT ZK GT ZK
1: Łukasz Czechowicz, Tyron PROCTOR, Oskar Pieni±żek, Cyprian CEGIELSKI............. 4 2 4 2
2: Tomasz Gollob, Kamil Brzozowski, Joonas Kylmaekorpi, Rafał Dobrucki.............. 3 3 7 5
3: Adrian Gomólski, Niklas Klingberg, Theo Pijper (F), Grzegorz Walasek (E)......... 2 3 9 8
4: Łukasz Czechowicz, Cyprian CEGIELSKI, Mariusz Puszakowski, Tyron PROCTOR (Fx).... 4 2 13 10
5: Tomasz Gollob, Rafał Dobrucki, Theo Pijper, Niklas Klingberg..................... 1 5 14 15
6: Grzegorz Walasek, Mariusz Puszakowski, Adrian Gomólski, Łukasz Czechowicz........ 2 4 16 19
7: Joonas Kylmaekorpi, Cyprian CEGIELSKI, Kamil Brzozowski, Tyron PROCTOR........... 4 2 20 21
8: Tomasz Gollob, Rafał Dobrucki, Łukasz Czechowicz, Mariusz Puszakowski............ 1 5 21 26
9: Joonas Kylmaekorpi, Adrian Gomólski, Grzegorz Walasek, Kamil Brzozowski (X)...... 3 3 24 29
10: Niklas Klingberg, Tyron PROCTOR, Cyprian CEGIELSKI, Theo Pijper (R).............. 3 3 27 32
11: Grzegorz Walasek, Łukasz Czechowicz, Kamil Brzozowski, Adrian Gomólski........... 3 3 30 35
12: Theo Pijper, Tomasz Gollob, Niklas Klingberg, Tyron PROCTOR...................... 4 2 34 37
13: Mariusz Puszakowski, Joonas Kylmaekorpi, Cyprian CEGIELSKI, Rafał Dobrucki (Fx).. 5 1 39 38
14: Theo Pijper, Rafał Dobrucki, Adrian Gomólski, Niklas Klingberg................... 3 3 42 41
15: Joonas Kylmaekorpi, Grzegorz Walasek, Tomasz Gollob, Łukasz Czechowicz........... 3 3 45 44
Zawodnik Meczu: Łukasz Czechowicz bo ma 16 lat
Kontuzje:
Bonus:
Komplet:
Ostatnio edytowany przez Marcin21 (2009-04-11 16:07:15)
Offline