...:::CzikitaMenager2008:::...

Żużlowy Menager

Ogłoszenie


#1 2009-04-08 14:10:33

..::Mod::..SpeedBlue

Moderator

3044566
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 848
Punktów :   12 

RKM LogiTech Rybnik

SEZON 2010!


Wielkimi krokami zbliża się sezon 2010, zakończyło sie już okienko transferowe, w którym nasza drużyna nie dokonała wielkich roszad w składzie, stawiając na trzon zespołu z poprzedniego senonu.
Przyszli:
Szymon Woźniak [Polonia Bydgoszcz]
Jakub Jaguś [Apator Toruń] (Wypożyczenie)
Antonio Lindbaeck [RKM Rybnik] (Powrót z Wypożyczenia)
Odeszli:
Matej Ferjan [Polonia Bydgoszcz]
Roman Povazhny [Unia Tarnów]

SpeedBlue

Kod:

Postanowiłem nie robić żadnego dużego szału na rynku transferowym, ponieważ mamy dobrą paczkę, 
którą stać na awans, co jest na pewno celem naszej drużyny na zbliżający się sezon. 
Zaakupiłem tylko jednego, utalentowanego juniora i wypożyczyłem również juniora, 
Jakuba Jagusia - Syn Wiesława ma być naszym głównym juniorem.

Prezentacja Zespołu!


Wczoraj w jednej z największych rybnickich restauracji odbyła się prezentacja drużyny, oto cały skład Rybnika na sezon 2010:

Manager : SpeedBlue
Trener : Aleksander Janas
Mechanik : Jan Ciślak
Sponsor : LogiTech
Media : Radio Eska

Seniorzy:
Rune Holta (c)
Michał Mitko
Krzysztof Buczkowski

Juniorzy:
Kamil Fleger
Piotr Korbel
Szymon Woźniak
Jakub Jaguś

Obcokrajowcy:
Antonio Lindbaeck
Ryan Fischer
Billy Janniro (GP)

SpeedBlue (Menadżer):

Kod:

Mamy dobry skład z dużymi chęciami do wygrywania, mimo, że nie mamy żadnych wielkich nazwisk, oprócz oczywiście Ryśka Holty,
 to należy pamiętać, że Billy Janniro reprezentuje swój kraj (USA) w cyklu Grand Prix, a Ryan Fischer jest drugim z rezerwowych tego turnieju.

Rune Holta (Kapitan)

Kod:

 W zeszłym sezonie byliśmy bardzo bliscy awansu, jednak na końcówce przegraliśmy z drużyną z Ostrowa i Rzeszowa,
 w tym roku jesteśmy razem z Gorzowem głównymi kandydatami do awansu. 
Moim indywidualnym celem na ten sezon jest powrót do stawki z GP.

Offline

 

#2 2009-04-10 18:23:42

..::Mod::..SpeedBlue

Moderator

3044566
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 848
Punktów :   12 

Re: RKM LogiTech Rybnik

Zwycięstwo na Inaugurację!


W pierwszej kolejce sezonu ligowego podopieczni SpeedBlue'a wyjechali na mecz do Gniezna, gdzie podejmowali tamtejszy Start. Skład Gnieźnian zmienił się z zeszłym sezonem nie do poznania, a do dzięki temu, że start zatrudnił nowego menadżera z wielkimi planami na przyszłość.
W pierwszym meczu sezonu 2010 nasze "rekiny" wygrały bez najmniejszego problemu z drużyną Gniezna, najlepszy w naszych szeregach Rune Holta zdobywca 12 oczek i bonusa, natomiast w drużynie z Gniezna klasę pokazał nowy zawodnik - Marcin Jędrzejewski, który łącznie zdobył 14 punktów.


RKM ROW RYBNIK 53
1. Ryan FISHER [3,3,D,3] 9 - Ryan zaliczył bardzo dobry występ, wygrywał wszystkie biegi, a w jednym kiedy jechał na prowadzeniu złapał go defekt. (Ocena: 5)
2. Krzysztof BUCZKOWSKI [2*,1] 3+1 - Krzysiek pojechał dobry mecz, lecz dostał tylko dwie szanse. (Ocena: 4)
3. Billy JANNIRO [1*,3,Wu,2*] 6+2 - Billy pojechał dobrze, 2 razy wygrana biegu, raz remis, a jeden raz się wywalił, mimo wszystko można czuć niedosyt. (Ocena: 4)
4. Antonio LINDBAECK [2,1,2,3] 8 - Dobry występ Toninha, który można powiedzieć, że jest nowym zawodnikiem RKM'u, jeździł bardzo ładnie i zdobywał cenne punkty. (Ocena: 4)
5. Rune HOLTA [3,3,2,2*,2] 12+1 - Holta jest liderem zespołu, pojechał dobrze, jednak można czuć niedosyt po dwóch przegranych z Jędrzejewskim. (Ocena: 4+)
6. Jakub JAGUŚ [3,1,2*,1*,2] 9+2 - Młody Jaguś zaprezentował się bardzo dobrze w swoim pierwszym ligowym meczu w karierze, przywiózł bardzo cenne punkty. (Ocena: 5)
7. Szymon WOŹNIAK [0,0,0] 0 - Szymon nie dawał sobie dzisiaj rady, niewiadomo czego była to przyczyna, ale wiadomo, że musi się poprawić. (Ocena: 1)
8. Michał MITKO [2,3,1*] 6+1 - Mitko pojechał bardzo ładnie, szczególnie jak na debiut w roli seniora. (Ocena: 4+)


SpeedBlue:

Kod:

To był dobry mecz, lecz niestety czasem denerwowałem się, że Gnieźnianie w końcu do nas dojdą i będziemy mieć mecz na styku. 
Swoim występem zaskoczył mnie Kuba Jaguś, który pokazał klasę, natomiast kompletnie nieudany występ zaliczył Woźniak, coś czuję, że w kolejnym meczu nie otrzyma szansy.

Rune Holta:

Kod:

Zaliczam ten występ do udanych, jeździłem dobrze i nie mam sobie nic do zarzucenia, a to, że przegrałem i to dwa razy z Jędrzejewskim to tylko dlatego, 
że był on świetnie dysponowany, wierzę, że w tym sezonie będzie groźny dla każdego.

Punkty Ujemne!


Zarząd PZM postanwił, że klub Rybnicki zostanie ukarany trzema punktami ujemnymi w tabeli, powodem tego jest niewyraźna sytuacja naszego menadżera, który podobno pod dwoma innymi nazwiskami prowadził dwa różne kluby żużlowe w Polsce.
Zarząd klubu z Rybnika postanowił, że nie zwoli menadżera z pracy, ponieważ on wie co robi, natomiast został ukarany w postaci nie wypłacenia pensji za dwa miesiące.
Decyzja zarówno zarządu PZM jak i RKM jest nieodwołalna i SpeedBlue musi się z nią pogodzić.

SpeedBlue:

Kod:

Tak, przyznaję się do tego, że prowadziłem dwa kluby, był to mój błąd, nie wiem co strzeliło mi do głowy, w pełni akceptuję i zgadzam się z wymierzonymi karami, 
ale niestety przez moje błędy drużynie ciężko będzie awansować. Jeżeli nie awansujemy będzie to kompletną katastrofą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl