Żużlowy Menager
Żółw Nindża
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI
1. Apator Toruń [KSM +0.40, 600TYS]
2. CKM Włókniarz Częstochowa [KSM +0.30, 500TYS]
3. Polonia Bydgoszcz [KSM +0.26, 450TYS]
4. Unia Leszno [KSM +0.22, 380TYS]
5. ZKŻ Zielona Góra[KSM +0.18, 320TYS]
6. GKS Wybrzeże Gdańsk [KSM +0.15, 300TYS]
7. Sparta Wrocław[KSM +0.12, 270TYS]
8. Stal Gorzów[KSM +0.10, 250TYS]
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 1 LIGI
1. Stal Rzeszów [KSM +0.30, 500TYS]
2. KM Ostrów [KSM +0.26, 420TYS]
3. RKM Rybnik [KSM +0.22, 380TYS]
4. Lokomotiv Daugavpils [KSM +0.19, 350TYS]
5. PSŻ Poznań [KSM +0.15, 280TYS]
6. Unia Tarnów [KSM +0.13, 250TYS]
7. GTŻ Grudziądz [KSM +0.11, 200TYS]
8. Start Gniezno [KSM +0.08, 170TYS]
DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
1. ZKŻ Zielona Góra [KSM +0.15, 100TYS]
2. CKM Włókniarz Częstochowa [KSM +0.10, 80TYS]
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
1. Adam Skórnicki [KSM +0.15, 100TYS]
2. Rune Holta [KSM +0.10, 80TYS]
3. Tomasz Gapiński [KSM +0.05, 60TYS]
MŁODZIEŻOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
1. Damian Rokita [KSM +0.15, 100TYS]
2. Patryk Pawlaszczyk [KSM +0.10, 80TYS]
3. Borys Miturski [KSM +0.05, 60TYS]
MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH
1. CKM Włókniarz Czestochowa [J.Kołodziej, P.Świderski, T.Gapiński - KSM +0.18, 100TYS]
2. Apator Toruń [W.Jaguś, A.Skórnicki, P.Pawlaszczyk - KSM +0.13, 80TYS]
3. Unia Leszno [J.Hampel, D.Jeleniewski, A.Czechowicz - KSM +0.10, 40TYS]
MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH
1. ZKŻ Zielona Góra [G.Zengota, A.Kajoch - KSM +0.18, 100TYS]
2. Unia Leszno [P.Pawlicki, M.Janowski - KSM +0.13, 80TYS]
3. Stal Rzeszów [R.Wilk, K.Gomólski - KSM +0.10, 60TYS]
ZŁOTY KASK
1. Tomasz Chrzanowski [KSM +0.15, 100TYS]
2. Adrian Miedziński [KSM +0.10, 80 TYS]
3. Tomasz Gollob [KSM +0.05, 60 TYS]
SREBRNY KASK
1. Damian Rokita [KSM +0.15, 80TYS]
2. Maciej Janowski [KSM +0.10, 60TYS]
3. Adam Wiśniewski [KSM +0.05, 40TYS]
BRĄZOWY KASK
1. Emil Pulczyński [KSM +0.15, 80TYS
2. Rafał Wilk [KSM +0.10, 60TYS]
3. Adam Wiśniewski [KSM 0.05, 40TYS]
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA
1. Jason Crump [KSM +0.15, 100TYS]
2. Nicki Pedersen [KSM +0.10, 80TYS]
3. Leigh Adams [KSM +0.05, 60TYS]
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW
1. Damian Rokita [KSM +0.20, 150TYS]
2. Tai Woffinden [KSM +0.15, 100TYS]
3. Emil Sajfutdinov [KSM +0.10, 50TYS]
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY
1. Nicki Pedersen [KSM +0.20, 150TYS]
2. Adam Skórnicki [KSM +0.15, 100TYS]
3. Rune Holta [KSM +0.10, 50TYS]
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW
1. Damian Rokita [KSM +0.20, 150TYS]
2. Emil Pulczyński [KSM +0.15, 100TYS]
3. Matej Kus [KSM +0.10, 50TYS]
GRAND PRIX
1. Nicki Pedersen [KSM +0.30, 200TYS]
2. Leigh Adams [KSM +0.20, 150TYS]
3. Bjarne Pedersen [KSM +0.15, 100TYS]
GRAND PRIX JUNIORÓW
1. Grzegorz Zengota [KSM +0.30, 200TYS]
2. Matej Kus [KSM +0.20, 150TYS]
3. Damian Rokita [KSM +0.15, 100TYS]
Offline
Żółw Nindża
Aktualka.
Offline
Żółw Nindża
Aktualka.
Offline
Żółw Nindża
Aktualka.
Offline
Moderator
Nudny już ten Twój Rokita xD
Offline
Żółw Nindża
Offline
Żółw Nindża
Aktualka MMPPK i IME
Offline
Żółw Nindża
Aktualka IMP, MPPK i DPP
Offline
Moderator
Holta już +0,20
Offline
Żółw Nindża
Rokita już 0.70 a jeszcze ma GPj
Offline
Administrator
Nie bądź taki pewny
Offline
Administrator
Zielona Góra
Grzegorz Zengota +0.48
Adam Kajoch +0.18
Tomasz Gollob +0.05
-------------------------------------
Częstochowa
Tomasz Gapiński +0.23
Borys Miturski +0.05
Janusz Kołodziej +0.18
Nicki Pedersen +0.60
Tai Woffinden +0.15
Matej Kus +0.30
-----------------------------------
Toruń
Wiesław Jaguś +0.13
Adam Skórnicki +0.43
Patryk Pawlaszczyk +0.23
Emil Pulczyński +0.15
------------------------------------
Rybnik
Rune Holta +0.20
-------------------------------------
Gdańsk
Damian Rokita +0.85
Tomasz Chrzanowski +0.15
Bjarne Pedersen +0.15
------------------------------------
Leszno
Jarosław Hampel +0.10
Daniel Jeleniewski +0.10
Adam Czechowicz +0.10
Przemysław Pawlicki +0.13
Maciej Janowski +0.23
Leigh Adams +0.25
----------------------------------
Rzeszów
Rafał Wilk +0.10
Kacper Gomólski +0.10
--------------------------------
Wrocław
Adam Wiśniewski +0.05
Jason Crump +0.15
-------------------------------
Bydgoszcz
Emil Sajfutdinov +0.10
-------------------------------
Gorzów
Piotr Świderski +0.18
-------------------------------
Poznań
Adrian Miedziński +0.10
Indywidualne zdobycze KSM na przyszły sezon - wszystko podliczone. Do tego zostaną dodane KSM za rozgrywki ligowe i DPP (Częstochowa, Zielona Góra) i podane KSM dla wszystkich zawodników bez obozów, itp. na sezon 2010 - wszystko już jutro wieczorem!
Offline
Administrator
Następujące kluby otrzymały podane kwoty za wszystkie nagrody sezonowe:
Toruń - 1mln 140tys.
Częstochowa - 1mln 530tys.
Bydgoszcz - 500tys.
Leszno - 770tys.
Zielona Góra - 780tys.
Gdańsk - 1mln 80tys.
Wrocław - 450tys.
Gorzów - 250tys.
Rzeszów - 620tys.
Ostrów - 420tys.
Rybnik - 510tys.
Daugavpils - 350tys.
Poznań - 360tys.
Tarnów - 250tys.
Grudziądz - 200tys.
Gniezno - 170tys.
Offline
Moderator
Pragnę zauważyć, że nagrody za DMP, niezgodne są z regulaminem
Oficjalny Regulamin Na Sezon 2009/2010! napisał:
a) Ekstraliga:
1 - 700tys, KSM +0.30
2 - 600tys, KSM +0.25
3 - 550tys, KSM +0.23
4 - 500tys, KSM +0.21
5 - 450tys, KSM +0.19
6 - 400tys, KSM +0.17
7 - 350tys, KSM +0.15
8 - 300tys, KSM +0.13
b) 1 liga:
1 - 600tys, KSM +0.25
2 - 550tys, KSM +0.23
3 - 500tys, KSM +0.20
4 - 450tys, KSM +0.18
5 - 400tys, KSM +0.16
6 - 350tys, KSM +0.14
7 - 300tys, KSM +0.10
Offline